Idealne łóżko do nowoczesnej sypialni – Łóżko Organique

Sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń naszego domu. To tu spędzamy sporą część naszego życia. Jest pomieszczeniem, które powinniśmy obdarzyć szczególną troską na etapie projektowania i aranżacji wnętrz. Pomyślmy o tym, w jakim wnętrzu chcemy codziennie zasypiać i gdzie chcemy się budzić. Zastanówmy się nad właściwym doświetleniem pokoju oraz jego dogodną aranżacją. Nie pozostawiajmy rzeczy samym sobie. Niech pokój ten będzie konsekwentnie realizowany i aranżowany według dobrego planu. 

Nowoczesne łóżka do sypialni

Otwierasz rano oczy i wzrok Twój skupia się na…. właśnie na czym? Na ścianie, na suficie, na meblościance czy laptopie pozostawionym na stoliku nocnym? Czy to rzeczywiście jest widok o jakim marzymy? Spróbujmy zaaranżować przestrzeń tak, by było one pełne harmonii i pozwalało nam na pełen relaks i właściwy odpoczynek. 

Bardzo ważnym aspektem każdej sypialni jest jej właściwe doświetlenie. Jeżeli jesteśmy na etapie budowy domu, zadbajmy by sypialnia miała duże okno z pięknym widokiem. Jeszcze lepiej, jeżeli może mieć własny taras lub też prywatny ogród, który zaglądał będzie do wnętrza przez otwarte okna. Człowiek odnajduje harmonię w kontakcie z przyrodą, więc jeżeli tylko mamy taką możliwość zatroszczmy się o jej bliskość. Pięknie jest otworzyć o poranku oczy i choć przez moment tuż po przebudzeniu, leżąc jeszcze w pięknym łóżku obserwować falujący pejzaż pól, czy poruszane wiatrem korony drzew. 

Innym aspektem właściwego doświetlenia jest odpowiedni dobór lamp. O ile na widok za oknem czy nawet same okna często nie mamy wpływu, to na dobór odpowiednich lamp już na pewno tak. Nowoczesna sypialnia jest miejscem, które wymaga światła o różnym charakterze. Potrzebujemy wielu różnych źródeł światła, z których korzystać będziemy w zależności od potrzeb czy też naszego nastroju. Idealnie jeżeli możemy sypialnię wyposażyć w lampy o różnym charakterze. Lampy wiszące o ogólnym przeznaczeniu, które zapewnią prawidłowe oświetlenie całego wnętrza. Lampy dedykowane do czytania o wąskim strumieniu świetlnym, które pozwolą nam na swobodne przeglądanie prasy czy czytanie aktualnej książki, bez przemęczania wzroku. Kolejnym typem światła w naszej sypialni powinno być to aranżacyjne, dekoracyjne. Może nim być przykładowo piękna szklana lampa z naturalnym abażurem, która stanie na stoliku nocnym tuż przy naszym łóżku. Coraz częściej stosowanym rozwiązaniem w aranżacji nowoczesnej sypialni, są lampy wiszące, które zwisają tuż nad stolikiem nocnym. Jest to rozwiązanie bardzo plastyczne i malownicze oraz niezwykle praktyczne. Uwalnia ono całą przestrzeń stolika nocnego na przyboczne gadżety, jak telefon, książka czy balsam.

To kilka z podstawowych aspektów, które powinniśmy mieć na względzie, planując aranżację nowoczesnej sypialni. Oczywiście dochodzą jeszcze takie aspekty jak wyposażenie pomieszczenia w nowoczesny system nagłośnienia, sterowania zasłonami czy też zewnętrznymi roletami. Trzeba choćby tylko wspomnieć o właściwej aranżacji przestrzennej i skomunikowaniu sypialni z własną łazienką i garderobą. Świadomie stwórzmy przestrzeń funkcjonalną i harmonijną. 

Z którejkolwiek strony nie spojrzymy na sypialnię, w jej centrum zawsze będzie łóżko. Mebel, bez którego nie ma sypialni. Łóżko niemal z definicji wpisuje się w to wnętrze. Jest tym rodzajem mebla, z którym mamy najczęstszy i najbliższy kontakt. Nasze wymarzone łóżko…

Gie El łóżka do sypialni łóżko ORGANIQUE bed bedroom
Gie El łóżka do sypialni łóżko ORGANIQUE bed bedroom - Gie El
Gie El łóżka do sypialni łóżko ORGANIQUE bed bedroom
Łóżko ORGANIQUE ciemnobrązowe FUR0071/FUR0073/FUR0075 - Gie El
Gie El łóżka do sypialni łóżko ORGANIQUE bed bedroom
Gie El łóżka do sypialni łóżko ORGANIQUE bed bedroom - Gie El
Gie El łóżka do sypialni łóżko ORGANIQUE bed bedroom
Gie El łóżka do sypialni łóżko ORGANIQUE bed bedroom
Gie El łóżka do sypialni łóżko ORGANIQUE bed bedroom
Gie El łóżka do sypialni łóżko ORGANIQUE bed bedroom

ORGANIQUE to mebel projektu architekta i założyciela marki Gie El, Jacka Rypuły. Gie El to polska marka, która od lat pielęgnuje najważniejsze tradycje polskiego designu, tworząc unikalne meble i przedmioty z wykorzystaniem najlepszego drewna, materiałów o zdecydowanych teksturach, upcyklingowanych metali oraz unikalnego szkła. Marka, która tworzy świadomy i zrównoważony design, daleki od masowej, fabrycznej produkcji. To właśnie jej zawdzięczamy łóżko ORGANIQUE. Jest meblem nagrodzonym dwiema nagrodami Diament Meblarstwa oraz nominowane do nagrody Top Design award.

ORGANIQUE – wyjątkowy mebel do wyjątkowego wnętrza

Nowoczesne łóżko ORGANIQUE to najlepszy przykład niesztampowego i ponadczasowego designu. Wykonane z naturalnych materiałów i dopasowywane do indywidualnych potrzeb swojego przyszłego właściciela, pasuje do wymagających wnętrz z charakterem. Drewniane łóżko ORGANIQUE potrzebuje przestrzeni i odpowiedniego otoczenia. Wszystko za sprawą jego dzikiej duszy i naturalnej potrzeby idealnego komponowania się z otoczeniem. Doskonale prezentuje się w towarzystwie surowego betonu, zimnej stali i innych przedmiotów z drewna, ale w ciepłym wnętrzu, pełnym miękkości naturalnych materiałów i ciepłego oświetlenia zaprezentuje też romantyczną i delikatną stronę swojego charakteru.

Designerskie łóżko ORGANIQUE można idealnie dopasować nie tylko do każdego wnętrza, w którym brakuje najważniejszego mebla. Jego natura jest uległa także wobec wymagań przyszłego właściciela. Każdy jego egzemplarz może zostać spersonalizowany tak, by dostarczyć maksymalnego komfortu. Każdy mebel to indywidualnie i z pietyzmem wykonane dzieło sztuki – o miękkich liniach, dopracowanych szczegółach i szczególnym charakterze. Ręczne wykonanie gwarantuje najwyższą jakość i staranność. 

Łóżko o miękkich i falujących liniach inspirowanych łagodnością naturalnego pejzażu. Wykonane z ośmiu warstw prawdziwego dębu. Bez żadnej imitacji, tylko prawdziwe drewno. Jego powierzchnia jest ręcznie pokrywana warstwami oleju, które zabezpieczają drewno oraz pięknie eksponują jego naturalne usłojenie. W klasycznej ofercie do wyboru są dwa wybarwienia łóżka, jedno w odcieniach naturalnego brązu oraz drugie w wersji ciemnobrązowej. Łóżko ORGANIQUE fur0070 pełne jest subtelnych detali, które dostrzeże oko miłośnika dobrego wzornictwa. 

W nowoczesnej sypialni poszukujemy również praktycznych aspektów, tych funkcjonalnych. Łóżko ORGANIQUE wyposażone zostało w dwa zagłówki, które możemy dopasować i ustawić w pionie lub poziomie, zgodnie z naszymi preferencjami. Do wyboru mamy zagłówki wykonane z drewna, tapicerowane lub też te w wersji bardzo nowoczesnej, wykonane ze szkła akrylowego. Możemy także śmiało zrezygnować z zagłówków i cieszyć się purystyczną sylwetką i nienaganną linią stylistyczną mebla. Co interesujące, zestaw zagłówków otrzymujemy w komplecie razem z łóżkiem i to od nas samych zależy, czy i w jakiej formie będziemy z nich korzystali. Wszystko po to, by maksymalnie ułatwić nam korzystanie z mebla i sprawić, by przestrzeń sypialni była dopasowana do naszych potrzeb.

ORGANIQUE to nie tylko łóżko. To cała kolekcja mebli do sypialni. W tej serii odnaleźć można klimatyczne komody do sypialni i szafki nocne czy wygodny i nietuzinkowy fotel.  ORGANIQUE to seria mebli dla poszukujących wyjątkowych i wyrazistych designerskich mebli do sypialni i nie tylko.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *