Industrialna ławka do przedpokoju czy salonu na wyciagnięcie ręki

Industrialna ławka do przedpokoju czy salonu na wyciągnięcie ręki

Ławka do przedpokoju to mebel, o którym nie sposób zapomnieć przy świadomej aranżacji wnętrza. Przedpokój to pomieszczenie, które jako pierwsze otwiera przed nami swoje podwoje. Jest zapowiedzią stylistyki, w jakiej utrzymane jest wnętrze, wita naszych gości, a przy tym jest wizytówką domu i przedsmakiem tego, co kryją dalsze pomieszczenia. Świadomie zaprojektowany przedpokój będzie pomieszczeniem, które spełni swe funkcjonalne zadanie, a także przy tym wzbogaci dom właściwą estetyką oraz niebanalnym wzornictwem. Aranżowanie przestrzeni przedpokoju wymaga od nas szerokiego spojrzenia na całość przestrzeni domu lub mieszkania oraz zdefiniowaniu potrzeb funkcjonalnych i naszych oczekiwań względem tego pomieszczenia.

Oczywistą i pierwszą potrzebą, która charakteryzuje większość pomieszczeń tego typu, jest konieczność przechowania odzieży wierzchniej – kurtek, płaszczy, obuwia czy innych dodatków, jak torebki, rękawiczki, czapki, kapelusze lub apaszki. Pojemna szafa odzieżowa będzie świetnym rozwiązaniem. Niezależnie jednak od tego, jaką formę przyjmie, czy to otwartej garderoby lub może zamkniętej szafy wbudowanej w ścianę, jej możliwości funkcjonalne są nie do przecenienia. Każdy z nas wie, jakie rzeczy na co dzień przechowuje w wiatrołapie i na co powinien zwrócić uwagę, wyposażając przedpokój w pojemną szafę ubraniową.

Pamiętajmy, by nie zapominać o konsekwencji stylistycznej i właściwym dopasowaniu wzorniczego stylu do całościowego zamysłu projektowego naszych wnętrz. Przedpokój to pomieszczenie, przez które przechodzimy kilka razy dziennie. Jeżeli zatroszczymy się o jego należytą estetykę, będzie nas witał, wywołując pozytywne emocje. Właściwie uporządkowany hall będzie cieszył nas swoim wyglądem oraz czystością. Najlepiej, by to pomieszczenie stało się kolejnym pięknie zaprojektowanym oraz wyposażonym miejscem w  naszym domu. Coraz częściej w przedpokojach można napotkać designerskie meble i dodatki, takie jak stylowe wieszak i ławki do przedpokoju, lampy podłogowe lub designerskie krzesła oraz inne siedziska. Przedpokój to miejsce na konsolę lub wąską komodę, gdzie postawimy rodzinne pamiątki lub zdjęcia, które nadadzą pomieszczeniu domowego charakteru. Ławka do przedpokoju jest tym rodzajem mebla, który swoim charakterem odpowiada na funkcjonalne wymagania pomieszczenia, jak również łatwo dopełnia stylistycznie wnętrze podnosząc jego aranżacyjną poprzeczkę. Ławka jest meblem, który posłuży nam przy zakładaniu obuwia lub w trakcie krótkiej rozmowy, która często ma miejsce właśnie tuż przy drzwiach wejściowych.

Ławka CORGI I FST0371 - Gie El
Ławka CORGI I różowo-złota FST0372 - Gie El
Ławka Corgi FST0372 - Gie El
Ławka Corgi FST0251 - Gie El
Ławka Corgi FST0252 - Gie El

Idealna ławka do przedpokoju z siedziskiem

Jest to mebel, który poza funkcjonalnością i użytkową stroną, spełnia również estetyczne zadanie. Dopełnia wnętrze swym wzornictwem, nadając poszukiwanej lekkości lub wręcz przeciwnie – stając się masywnym meblem o dominującym charakterze. Najczęściej jednak decydujemy się na swobodę przenoszenia tego mebla, korzystając z jego lekkości możliwości postawienia w różnych częściach domu. Wnętrza domów i mieszkań są żywe, a świetnym pomysłem okazuje się dopełnianie ich stylistyki meblami, które w zależności od potrzeb mogą odpowiadać na nasze oczekiwania, również te tymczasowe. Ławka do przedpokoju to mebel, który możemy śmiało wykorzystać także do aranżacji pomieszczeń takich jak salon czy jadalnia. Będzie dodatkowym siedziskiem w czasie różnych rodzinnych wydarzeń czy spotkań ze znajomymi. Ławki dostępne w ofercie Gie El to przede wszystkim seria CORGI. Zaprojektowane przez architekta i założycielkę marki, Marię Rypułę. Cieszą się niezwykłą popularnością oraz chętnie wybierane są przez osoby aranżujące wnętrza, które zwracają uwagę na niebanalne wzornictwo. Ten produkt, łączy w sobie ergonomię i piękno formy. Jest delikatny oraz subtelny. Ławka CORGI I różowo-złota FST0372 posadowiona jest na smukłych, stalowych nóżkach typu V, które wpisują się w obecne trendy wyposażenia wnętrz. Część siedziska tworzą wygodne prostokątne poduchy wykonane z solidnej pianki, która służyć będzie przez długi czas. Uzupełnieniem produktu jest wykorzystanie prawdziwej sklejki. Jest to najszlachetniejsza forma płyta drewnopochodnych. Wpisuje się w trend eko projektowania – tworzenia z należytą troską o używane materiały oraz możliwość pozyskiwania świadomych surowców do ich produkcji. Sklejka pokrywana jest kilkoma warstwami naturalnego wosku, który z jednej strony impregnuje drewno, zabezpieczając przed powstawaniem zabrudzeń. Z drugiej strony wydobywa także naturalny urok drewna poprzez ekspozycje jego usłojenia i nadaniu mu naturalnie brązowej barwy. Szeroka gama kolorystyczna poduch jak również samych nóg pozwala na stworzenie idealnej ławki do naszego wnętrza. Na specjalną uwagę zasługują poduchy pluszowe o pięknych kolorach, butelkowej zieleni, turkusu oraz pudrowego różu. Dla miłośników klasycznych rozwiązań dobrym rozwiązaniem będą poduchy z naturalnej skóry lub popielatej ponadczasowej plecionki.

Niezależnie od dokonanego wyboru, ławka będzie stanowiła idealne dopełnienie wnętrza przedpokoju. Strefa wejściowa naszego domu lub mieszkania zyska funkcjonalny mebel oraz jest wzbogacona o nieszablonowe wzornictwo. Właściwie zaprojektowany przedpokój będzie ozdobą całego wnętrza, od samego początku podkreślając jego unikalny styl.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *