BAROQUE – nowa kolekcja szklanych żyrandoli

Nowa kolekcja szklanych żyrandoli

 

Malarskie połączenie barw, teatralna kompozycja, rzeźbiarski koncept. Wyobraź sobie ten malowniczy żyrandol w swoim wnętrzu. Poczuj jak otacza Cię piękna barwa światła. Zobacz jak dobrze wpisuje się swoją unikatową formą w przestrzeń, którą tworzysz.

Kobiecy duet

Ten autorski żyrandol zaprojektowany został przez polską architektkę i założycielkę marki Gie El, Marię Rypułę w duecie z projektantką Pauliną Miszczak. Projektantki zainspirowały się sztuką baroku, która charakteryzuje się teatralnymi i rzeźbiarskimi kompozycjami, dynamizmem form i głęboką kolorystyką. Czytelnie i z dużą wrażliwością przełożyły barokowe idee na formę współczesnego żyrandola.

Kolekcja BAROQUE

Seria nowoczesnych żyrandoli BAROQUE to kolekcja zestawów szklanych lamp o różnych rozmiarach i ilościach kloszy. Wszystkie zestawy charakteryzują się ręczną produkcją szklanych kloszy w całości wytwarzanych w Polsce. Poszczególne zestawy zostały tak zaprojektowane, by wpisywały się w różnorodne gabaryty pomieszczeń. Dedykowane do takich przestrzeni jak jadalnie, salony czy klatki schodowe, a także przestrzenie hoteli i restauracji.

Współczesny żyrandol BAROQUE został stworzony z myślą o detalach. Klosze zawieszone są na czarnym przewodzie w tekstylnym oplocie. Dzięki wykorzystaniu oplotu wyeliminowana została potrzeba użycia dodatkowej linki. Oprawy zawieszone są bezpiecznie w bardzo estetycznej formie. Każdy z ręcznie formowanych kloszy opatrzony jest logiem Gie El, które świadczy o zrównoważonej produkcji.

 

Barwa światła

Projektanci Gie El zalecają wykorzystanie żarówek w ciepłej barwie. Kolorystyka kloszy tworzy dobraną kompozycję z takim kolorem światła. Dzięki temu połączeniu szkło zyskuje atrakcyjną tonację kolorystyczną, a wnętrze otulone jest przyjemną aurą. Moc użytych żarówek wpływa na intensywność świecenia, sprawiając że żyrandol pełni funkcję dekoracyjną bądź oświetlenia głównego.

Żyrandol dopasowany do Twoich potrzeb

Gie El jest marką, która chętnie pracuje nad dopasowaniem produktu do indywidualnych potrzeb. Ten produkt może zostać przygotowany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Na indywidualne zamówienie możemy zmienić ilość kloszy, długość przewodów, a także kolorystykę zawiesi czy nawet rozmiar samej podsufitki.

Polska marka Gie El tworzona jest przez projektantów, którzy wizjonersko podchodzą do aspektu wyposażenia wnętrz. Butikowy charakter lamp i żyrandoli oraz ich rzeźbiarski, pełen emocji styl, to znak charakterystyczny marki. Sięgając po żyrandol BAROQUE, wybierasz unikatowy produkt i wyposażasz swoje wnętrze w ponadczasowe wzornictwo.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *