Designerskie dodatki do nowoczesnego wnętrza – polecamy i doradzamy

Podstawą w każdym wnętrzu są meble: sofa, stół kawowy, regały, krzesła, fotele. Każdy z tych elementów pełni ważną funkcję we wnętrzu, ale podobnie, jak w przypadku stroju – bez odpowiedniej stylizacji nie prezentują się tak dobrze, jak mogłyby. Nowoczesne wnętrze, nawet jeśli utrzymane w stylistyce minimalistycznej, nie powinno być opustoszałe. To stereotyp, z którym warto raz na zawsze zerwać. Dopełnieniem każdego wnętrza są wyjątkowe dodatki. Czy to w formie akcentu kolorystycznego, ciekawej faktury, czy też formy, ważne aby monotonię wystroju przełamać elementami, które przykują wzrok.

Warto pamiętać, że dodatki we wnętrzu to nie tylko zbędne bibeloty, które łapią kurz. Tych zdecydowanie warto unikać, a zamiast tego postawić na funkcjonalne przedmioty, z których będziemy korzystać na co dzień – ciesząc się jednocześnie ich pięknem.

Z pomocą przychodzi polska marka Gie El, której oferta obejmuje nie tylko designerskie meble i oświetlenie, ale również oryginalne dodatki. Za każdym z tych produktów stoi autorska koncepcja, doświadczenie najlepszych rzemieślników oraz lokalny rodowód – nowoczesne wnętrze domu możesz uzupełnić polskimi dodatkami, w najlepszym gatunku. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

Designerskie wnętrze – piękne wzornictwo na każdym kroku

Każda aranżacja może nabrać designerskiego sznytu Wszystko czego trzeba, to wprowadzenie do wnętrza wyjątkowych dodatków. Przy doborze takich elementów warto poszukiwać wysokiej jakości wzornictwa, na które składa się przemyślany projekt oraz jakościowe wykonanie, przy użyciu najlepszych materiałów.

Nowoczesne wnętrze warto uzupełniać elementami wysokiej jakości, dzięki czemu może ono zyskać własny i niepowtarzalny charakter. Warto się wyróżnić, dlatego też mocnym trendem jest wykorzystywanie jedynych w swoim rodzaju przedmiotów vintage. Nie zawsze jednak można trafić na odpowiedni element, który będzie współgrał z resztą wystroju. Dlatego też można posiłkować się dodatkami stylizowanymi. 

To jedna z najpopularniejszych grup dodatków do domu, na co zdecydowanie wpływa ich wszechstronność i trwałość. Szkło można wykorzystać do wyeksponowania dekoracji, kwiatów, pachnącego popuri czy przystawek i napojów – szczególnie z okazji ważnych uroczystości. W ofercie marki Gie El dostępne są, wykonane z rzemieślniczo kształtowanego szkła: miski dekoracyjne, wazony, karafki oraz szklanki.

Dobór różnokolorowego szkła umożliwia wprowadzenie koloru do aranżacji, dzięki czemu wnętrze nowoczesne nie musi kojarzyć się wyłącznie z bielą i szarościami. Eksperymenty z kolorem warto rozpocząć właśnie od wykorzystania podobnych drobiazgów.

  • Dodatki wykonane z metalu

Metal jest materiałem bardzo uniwersalnym, dlatego też można wykonywać z niego różnego rodzaju dodatki, które będzie odznaczała trwałość. Zwolennicy stylu industrialnego szczególnie chętnie sięgają po detale wykonane z metalu. Oryginalne zegary ścienne i biurkowe można znaleźć w ofercie marki Gie El w wielu odsłonach – m.in. w wariancie wykończonym prawdziwą rdzą! 

We wnętrzu zastosowanie znajdą także gazetniki i tace, przy pomocy których można zapanować nad nieładem na blacie stołu. Elementem obecnym w większości mieszkań z pewnością są metalowe wieszaki do przedpokoju – tego typu akcenty także wzbogacą wizualnie designerskie wnętrze

  • Dodatki wykonane z materiałów tekstylnych i naturalnej skóry

Ostatnią grupą proponowanych przez nas dodatków do wnętrz, stanowią produkty wykonane z materiałów. Ich zadaniem jest przełamywać chłód szklanych i metalowych powierzchni. Do tej grupy zaliczyć można oryginalne poduszki dekoracyjne, które można umieścić na sofach, fotelach i krzesłach, a także pledy. Narzuta wykonana z naturalnej, owczej skóry będzie zachwycać swoją strukturą przez lata. 

Aranżację warto ocieplić wykorzystując do tego celu także dywany w różnych rozmiarach i wykończeniach. Na ścianach mogą zawisnąć oprawione plakaty lub oryginalne grafiki naniesione na płótno. Dzięki podobnym detalom każde wnętrze mieszkania będzie zachwycało przytulną atmosferą oraz ponadczasowym stylem.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *