Druga wizyta Gie El na targach AMBIENTE

Po targach IMM w Kolonii nadszedł czas na AMBIENTE. Drugi rok z rzędu odwiedziliśmy Frankfurt aby wziąć udział tych uznanych targach wnętrzarskich. W ciągu 5 dni AMBIENTE odwiedziło blisko 136 tysięcy osób ze 166 krajów.

Zaprezentowaliśmy najbardziej rozpoznawalne produkty Gie El – lampy BIRD RUST oraz łóżko ORGANIQUE. Łóżko umieściliśmy na podwyższeniu pod efektownym kątem, dzięki czemu wszyscy odwiedzający nasze stoisko mogli podziwiać dokładność wykonania, naturalne usłojenie drewna dębowego oraz unikalny, organiczny kształt ORGANIQUE. Kolejny raz nasz design został doceniony przez doskonale znany architektom i projektantom wnętrz portal ARCHIPRODUCTS.

Kreujemy trendy

Ogromną popularnością cieszyły się także BIRD RUST, które tym razem prezentowaliśmy w postaci zestawu z 7 lamp. Już pierwszego dnia rdzawy żyrandol został zauważony przez FUTURE THINKERS – grupę studentów, którzy poszukują nowych trendów. Prowadzili oni wycieczki o nazwie TREND TOUR dla odwiedzających, gdzie opowiadali o kilku ich zdaniem najciekawszych produktach na targach. Przeprowadzili także wywiad z Magdaleną na temat procesu produkcji RUST BIRD – zobaczcie go na ich stronie. Nasz produkt przypadł im do gustu tak bardzo, że postanowili umieścić go w gronie 5 najciekawszych trendów z hali 8.

Kolejne premiery!

Tak jak podczas IMM, tak i podczas AMBIENTE zaprezentowaliśmy najnowsze produkty z oferty Gie El. Tym razem było to krzesło KNIGHT w wersji na delikatnych, drewnianych nogach, seria stolików kawowych HEXA oraz dwa stalowe pomocniki RAV i BUDDY. Odwiedzający mogli także wypróbować ławkę CORGI z pluszowymi poduchami. Premierowo pokazaliśmy również regał SCALA, który łączy stalową podstawę i drewniane półki.

Nie zapomnieliśmy także o wielbicielach szkła – na naszym stoisku można było zobaczyć ręcznie produkowane lampy wiszące: MEDUSE, HORN, BEE, lampę stołową ANGEL z abażurem oraz żyrandol CLOUD. Drewniane lampy z serii SHINGLE robiły piorunujące wrażenie na tle rdzawych paneli zawieszonych po obu bokach naszego stoiska.

Dziękujemy wszystkim za wizytę na naszym stoisku! Frankfurt opuściliśmy ze świetnymi wspomnieniami, lecz to nie koniec podróży Gie El po świecie. We wrześniu zawitamy w Dubaju, podczas targów INDEX. Do zobaczenia!

Ambiente - Gie El
Ambiente - Gie El
Ambiente - Gie El
Ambiente - Gie El
Ambiente - Gie El

Read in English

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *