Ławki Corgi – funkcjonalny i elegancki dodatek do wnętrz

Ławka CORGI - funkcjonalna i elegancka

Nie przejdziesz obok obojętnie

Ławka CORGI  to bardzo funkcjonalny dodatek do eleganckiej jadalni czy salonu. Niewielka waga pozwala swobodnie przenosić mebel i czyni ławkę bardzo praktyczną. Będzie świetnie prezentowała się w salonie, gdzie z powodzeniem może być wykorzystywana jako siedzisko podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Szerokie siedzisko zmieści dwie osoby. Miękkie, wygodne poduchy pozwolą cieszyć się długimi spotkaniami przy zachowaniu całkowitego komfortu.

Szeroka paleta kolorystyczna spełni Twoje oczekiwania – 3 modne, aksamitne tkaniny wprowadzą element “glamour” do pomieszczenia lub garderoby. Wybierając dodatkowo ławkę na złotych nogach otrzymasz produkt, który sprawdzi się jako siedzisko postawione przed toaletką z lustrem.

Brązowa ekoskóra i szara tapicerka będą doskonałym wyborem do przedpokoju. Ławka CORGI to dobry wybór na siedzisko, na którym przycupniesz przygotowując się do wyjścia. Odpowiednia wysokość pozwoli wygodnie zawiązać buty w pozycji siedzącej. CORGI może być także idealnym uzupełnieniem poczekalni w salonie kosmetycznym.

Oryginalne wzornictwo

Stalowe nogi w kształcie litery V, drewniana podstawa siedziska i dwie poduchy sprawiają, że ławka CORGI przykuwa uwagę. To charakterystyczny produkt, który jednocześnie nie przytłacza pozostałych elementów wyposażenia wnętrza. Może być dzięki temu dobrym i niezwykle urokliwym uzupełnieniem Twojej aranżacji pomieszczenia.

Parametry techniczne

Wysokość 45cm
Szerokość 117cm
Głębokość 37cm

Ławka Corgi - Gie El

CORGI FST0250
szare poduchy

CORGI FST0251
brązowe poduchy

Ławka CORGI I różowo czarna FST0252 - Gie El

CORGI FST0252
różowe poduchy

Ławka CORGI I zielono czarna FST0253 - Gie El

CORGI FST0253
zielone poduchy

Ławka CORGI I turkusowo czarna FST0254 - Gie El

CORGI FST0254
turkusowe poduchy

Ławka CORGI I turkusowo złota FST0370 - Gie El

CORGI FST0370
turkusowe poduchy

Ławka CORGI I turkusowo złota FST0370 - Gie El

CORGI FST0371
zielone poduchy

Ławka CORGI I różowo-złota FST0372 - Gie El

CORGI FST0372
różowe poduchy

Przysiądziesz się?

Read in polski

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *