Gie El – marka oświetleniowa z pasją i wizją

Gie El to polska marka oświetleniowa, która od lat zachwyca oryginalnymi i niebanalnymi projektami. Kładąc nacisk na dedykowane żyrandole i unikatowe formy, marka ta zyskała uznanie wśród klientów, którzy poszukują nowoczesnego, designerskiego oświetlenia.

Jednym z najbardziej charakterystycznych produktów marki Gie El jest lampa MIST. To unikatowy projekt stworzony przez duet projektantów – Marię i Jacka Rypułów. Lampa ta to siatka o gęstym splocie, która jest jak tkanina. Dzięki temu ma delikatny i plastyczny charakter, a jej subtelny splot tworzy atrakcyjny detal. Elementem charakterystycznym lampy MIST jest teatralne podświetlenie siatki, które tworzy niesamowitą grę światłocienia.

Siatka jako element rozpraszający światło

Lampa MIST to projekt artystyczny, który wspaniale wprowadza klimat i nastrój do wnętrza. Jest to lampa, która delikatnie zawisła w przestrzeni na cieniutkich linkach, wydaje się unosić w powietrzu, przypominając chmurę lub obłok. Siatka jest świetnym rozwiązaniem rozpraszającym światło, dzięki czemu światło miękko rozchodzi się po jej powierzchni, a odbite światło dociera do wnętrza pomieszczenia.

Nowoczesna lampa rzeźba MIST to oryginalny projekt, który jest produkowany na małą skalę, co sprawia, że każdy egzemplarz jest unikalny i niepowtarzalny. Kolekcja lamp z wykorzystaniem tkanej siatki składa się z żyrandoli o różnych formach oraz złotej i srebrnej wersji kolorystycznej. Siatka złota to stop miedzi, cynku i fosforu, a srebrna to splot cieniutkich nierdzewnych nitek.

Oferta marki – unikalne produkty o nowoczesnym designie

Warto podkreślić, że marka Gie El to nie tylko lampy z siatki. Jej oferta obejmuje wiele innych unikatowych produktów, w tym żyrandole z kryształami, lampy wiszące w stylu industrialnym oraz wiele innych. Wszystkie produkty tej marki łączy przemyślany i nowoczesny design oraz dbałość o każdy detal.

Decydując się na lampy marki Gie El, inwestujesz w unikalne produkty, które wprowadzą nowoczesne wzornictwo do Twojego wnętrza. To marka dla osób, które cenią sobie oryginalność, design i rzemiosło. Produkty Gie El to nie tylko oświetlenie, ale również sztuka, która tworzy niepowtarzalny klimat i nastrój.