Gie El na designerskim wydarzeniu Warsaw Home 2022

W dniach 19-22 października 2022 odbyły się w Warszawie designerskie targi Warsaw Home.
Stoisko Gie El niemal dosłownie było porośnięte  światłem. Stworzyliśmy dla Was dwie organiczne instalacje. Jedną, która była jak wyjęte z dżungli liany i liście. Bardzo mięsista i organiczna. Składały się na nią stalowe żyrandole w kolorze rdzy i złota: HIVE, VILINE, PORTAL, FALL.
Drugą instalację stworzyły szklane kule w nowej, autorskiej odsłonie z kolekcji BAROQUE. Ziemiste kolory, przewody w tekstylnych oplotach, miękkie światło. Szklane klosze, ręcznie wytwarzane, to znak rozpoznawczy naszej marki. Cieszymy się, że dostrzegacie urok i charakter takiej lokalnej produkcji.
Było bardzo plastycznie i intrygująco. Cieszyła nas obecność wielu odwiedzających. Wystawy takie jak ta, to zawsze miejsce wielu inspirujących rozmów, wymiany zdań i opinii. Pozwalają nam spojrzeć na rynek wyposażania wnętrz oczyma architektów i projektantów, którzy na codzień pracują z klientami i ich wnętrzami.
Cieszymy się, że doceniacie ofertę Gie El dedykowaną do dużych przestrzeni, jak klatki schodowe, podwójne kondygnacje, antresole czy hotelowe lub restauracyjne lobby. Wasze zainteresowanie wzbudziła możliwość modyfikowania naszych produktów do potrzeb projektu i unikatowych wnętrz. Warto wiedzieć, ze możemy swobodnie kształtować kolorystykę oraz wymiary produktów. Wasze wnetrza zasługują na to, by wprowadzane do nich produkty, takie jak wizjonerskie żyrandole czy autorskie lampy ze szkła, były skrojone na miarę.
Zachęcamy Was do zapoznania się z aktualną ofertą nowoczesnych kaskadowych żyrandoli oraz lamp do dużych przestrzeni.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *