Gie El na targach IMM Cologne 2019

W tym roku po raz trzeci gościliśmy na targach IMM w Kolonii. Poprzednio braliśmy udział w edycjach w 2015 oraz 2018 roku. Międzynarodowe targi mebli i wyposażenia wnętrz odwiedziło ponad 150 tysięcy osób ze 145 krajów. Dzięki znakomitemu odbiorowi naszego zeszłorocznego stoiska, w tym roku znaleźliśmy się na prestiżowej hali 3.1, naprzeciw rokrocznie przygotowanego stoiska „Das Haus”. „Das Haus” prezentuje najnowsze trendy, pomysły aranżowania wnętrz i co roku jest przygotowywane przez inne studio projektowe – w tym roku było to australijskie studio Truly Truly. Umiejscowienie naszej ekspozycji w tym właśnie miejscu jest niewątpliwym wyrazem zaufania do marki Gie El.

Targi IMM Cologne 2019

Targi były świetnym sposobem na zaprezentowanie naszego bestsellera, jakim jest niewątpliwie dębowe łóżko do sypialni ORGANIQUE. Aby podkreślić wyjątkowość tego produktu, umieściliśmy je na obrotowej platformie. Pozwoliło to odwiedzającym zobaczyć niesamowitą precyzję wykonania, naturalną strukturę drewna i ciekawie tworzące się cienie. Nad łóżkiem zawiesiliśmy przyciągający wzrok zestaw 7 lamp VOLCANO. Na swoim stoisku umieściliśmy także komodę oraz dwie szafki nocne z kolekcji ORGANIQUE. Tym sposobem pokazaliśmy tę część kolekcji, która bardzo dobrze sprawdzi się podczas aranżacji sypialni.

Premierowo zaprezentowaliśmy także publiczności najnowszą wersję krzesła KNIGHT na solidnych, stalowych nogach. Czarna bryła i ciemna ekoskóra, którą pokryte jest siedzisko, tworzą intrygujący i elegancki element wystroju. Naszych odwiedzających gościliśmy przy stolikach UNIT, które także pokazaliśmy po raz pierwszy. Stal malowana proszkowo na czarno i drewniany blat to ciekawe połączenie, które mimo oczywistych kontrastów tworzy bardzo spójny produkt. Przełamanie swoistej surowości stali ciepłem drewna sprawdza się w przypadku tego unikalnego stołu do jadalni. Nad stołami zawiesiliśmy kolejny z naszych najbardziej rozpoznawalnych produktów – lampy BIRD. Tym razem postawiliśmy na kolor czarny. Jest to bardziej klasyczna wersja, która przypadnie do gustu szczególnie tym osobom, którym podoba się forma lamp, a które preferują coś bardziej uniwersalnego i stonowanego od rdzy czy surowej stali.

Targi IMM 2019 były też miejscem w którym pierwszy raz pochwaliliśmy się naszą książką. Prezentujemy w niej zdjęcia produktów, które zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy i sprzedawaliśmy od momentu powstania naszej firmy – czyli od roku 2012. Książka jest zbiorem najbardziej efektownych, zapadających w pamięć ujęć, które powstały w naszym studio fotograficznym. Praca nad tą publikacją była ogromną przyjemnością dla całego zespołu. Przeglądanie i wybieranie spośród tysięcy zdjęć i zapełnienie 328 stron najpiękniejszym obrazkami nie było łatwym zadaniem, lecz przy tym szalenie satysfakcjonującym. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania – możecie sprawdzić sami przeglądając wersję elektroniczną.

Dziękujemy Wam za wizytę na naszym stoisku, za fantastyczny odbiór naszych produktów i niezliczoną liczbę inspirujących rozmów. Możliwość spotkania się z Wami twarzą w twarz i poznania opinii na temat produktów są dla naszego zespołu ogromną wartością, która inspiruje i motywuje nas do dalszego działania!

A już 8. lutego zapraszamy na targi AMBIENTE do Frankfurtu!

IMM Cologne 2019 - Gie El
IMM Cologne 2019 - Gie El
IMM Cologne 2019 - Gie El

Read in English

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *