Jakie lampy sprawdzą się w domowym biurze bądź gabinecie? Polecamy i doradzamy

Współczesne biura urządzane są ze znacznie większą świadomością i dbałością o detale, niż kiedykolwiek wcześniej. Projektantów zawodowców i amatorów inspirują światowe trendy, zgodnie z którymi przestrzeń do pracy ma być funkcjonalna, reprezentatywna, designerska. Nie zapominaj jednak o własnych potrzebach i upodobaniach, a kreując wnętrze zwracaj uwagę na każdy element wyposażenia. Podpowiadamy, jakie lampy do biura wybrać.

Do wyposażenia eleganckiego biura musisz wybrać sprzęty i meble, które będą podkreślały prestiż tego miejsca. Oczywiście oprócz inspiracji światowymi trendami warto też skoncentrować się na swoim stylu oraz potrzebach. Bez względu na to, jaki efekt chcesz osiągnąć, warto sięgać po nowoczesne lampy stołowe i podłogowe. Razem z głównym oświetleniem sufitowym pomogą one w wykreowaniu przestrzeni sprzyjającej kreatywności, inspirującej, a zarazem przytulnej.

Lampy podłogowe nowoczesne do domowego biura

Domowe biuro może, ale nie musi być utrzymane w podobnym stylu jak reszta pomieszczeń. Jako przedsiębiorca możesz zechcieć oddzielić, przynajmniej wizualnie, te dwa miejsca i postawić granicę między sprawami zawodowymi a prywatnymi. W tym zadaniu pomogą Ci lampy podłogowe nowoczesne, które doświetlają strefę pracy – nawet, gdy reszta pomieszczeń skąpana jest w mroku. To szczególnie ważne, gdy Twój gabinet jest tylko częścią wydzieloną z salonu lub sypialni. Jeżeli zaś stanowi całkiem oddzielny pokój, to dodatkowo możesz się pokusić o inne oprawy i nowoczesne lampy stołowe.

Decydując się na oprawę stojącą, zobacz jakie propozycje dla Ciebie przygotowała polska marka Gie El. Zatrudnieni u nas projektanci oraz rzemieślnicy doskonale rozumieją współczesne potrzeby biznesowe i celnie na nie odpowiadają. W czasie, w którym home office staje się bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej, posiadanie własnego, dobrze zorganizowanego i oświetlonego miejsca do pracy wydaje się być priorytetem w wielu domach. Jaka lampa podłogowa nowoczesna sprawdzi się do domowego biura?

  • Portal II – konstrukcja wykonana z miedzianych rurek zwieńczonych tekstylnym abażurem. Imponująca, choć prosta forma, która stanowi nie tylko źródło światła, ale też efektowny element dekoracyjny pomieszczenia.
  • Lantern III – której kształt jest inspirowany uliczną latarnią. Dwie rurki zwieńczone żarówkami skierowane w przeciwnych kierunkach gwarantują rozjaśnienie każdego kąta w Twoim domowym biurze.
  • Arrow Big – niezwykle nowoczesna, geometryczna forma będąca symbolem nowoczesnego wzornictwa. Idealnie harmonijna, symetryczna, wycinana laserowo, wyglądająca dostojnie niczym rzeźba.

Lampy podłogowe nowoczesne wyglądają niczym rzeźby. Jeżeli mają nie tylko rzucać światło, ale też zdobić gabinet, powinny być starannie wyselekcjonowane i wykonane z najlepszych materiałów. Kolekcje Gie El na pewno Cię zainspirują.

Nowoczesne lampy stołowe i na biurko

Przebywanie we własnym gabinecie zazwyczaj oznacza sporo czasu spędzanego przy biurku. Dla osób, które szukają nowoczesnych lamp stołowych, projektanci Gie El przygotowali kolekcje:

  • Rafaello, a więc wypalane w piecach hutniczych, barwione na różne pastelowe kolory podstawy lamp krytych tekstylnymi abażurami – subtelne, delikatne, odbijające świetlne refleksy, wykonywane ręcznie z dbałością o detale,
  • Lantern – kolekcję lamp z miedzianych rurek i złączek, które formą przypominają elementy instalacji, a dzięki drewnianej podstawie i tekstylnemu abażurowi nabierają nietuzinkowego charakteru,
  • Bee – lampy z ręcznie formowaną szklaną podstawą zwieńczone tekstylnym abażurem o naturalnym i wyrafinowanym charakterze.

W miejscu, gdzie prowadzone są negocjacje z kontrahentami, spotkania z klientami czy narady ze współpracownikami, lampa stołowa nowoczesna okaże się przydatnym i funkcjonalnym elementem wyposażenia biurka. To właśnie tego typu oświetlenia gwarantuje komfortową dla oczu widoczność, niezbędną pisząc na klawiaturze czy pochylając się nad wypełnianiem dokumentów. Polskie produkty Gie El łączą w sobie estetykę z funkcjonalnością – postaw na ekskluzywne elementy oświetlenia, które pomogą w wypełnianiu zawodowych obowiązków w domowym biurze.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *