Kolekcja Organique – czyli czego nie może zabraknąć w Twojej designerskiej sypialni?

Czy dobry wypoczynek jest zależny od zachowania estetyki otoczenia? Dla wielu osób odpowiedź na to pytanie będzie twierdząca. Aby odpowiednio zatroszczyć się komfort w trakcie zażywania relaksu warto otaczać się wysokiej jakości elementami. Stylowa sypialnia nie może obyć się bez wygodnych, dobrze zaprojektowanych mebli – łóżka, szafek nocnych oraz foteli.

Designerska seria mebli ORGANIQUE bazuje na wykorzystaniu wysokiej jakości, naturalnego drewna. W sypialni nie może zabraknąć przede wszystkim wygodnego łóżka i to właśnie ono stanowi klejnot całej kolekcji. Zapewnia ono najwyższy komfort w czasie snu, zachwycając jednocześnie niespotykaną formą. Nowoczesna sypialnia zyska charakter oraz pozostanie funkcjonalna także za sprawą mebli do przechowywania, jak komody czy funkcjonalne stoliki nocne oraz świetnie zaprojektowanych foteli z wygodnym oparciem. Każdy element kolekcji to produkt premium, tworzony przez designerów i wykonany przez najlepszych rzemieślników.

Designerska sypialnia: łóżko inspirowane organiczną formą

Inspiracja naturą przy aranżacji wnętrz umożliwia zbudowanie klimatu sprzyjającego relaksowi i odpoczynkowi – a czyż nie jest to główne zadanie sypialni? Naturalne drewno wprowadza do wnętrza ciepło i wrażenie przytulności, dlatego nawet mocno stylizowana, designerska sypialnia w minimalistycznym klimacie nie musi wydawać się pozbawiona życia.

Łóżka do sypialni z kolekcji ORGANIQUE powstają z wysokiej jakości desek dębowych, łączonych w przestrzenną, “falującą” ramę łóżka. Poszczególne warstwy drewna tworzą efekt przywodzący na myśl poruszane wiatrem zboże – czyli główną inspirację dla całej kolekcji. Mebel jest solidny, ale nie przyciężki (za sprawą osadzenia ramy na metalowych nóżkach). Dzięki prostej formie, pozbawionej ciężkiego zagłówka sypialnia zachowuje lekkość. Podobne rozwiązania sprzyjają również inwencji dekoratora wnętrz, umożliwiając zakomponowanie łóżka w taki sposób aby było dobrze wyeksponowane i wygodnie dostępne z każdej strony.

Funkcjonalna przestrzeń do wypoczynku – sypialnia nowoczesna

Kolekcja ORGANIQUE umożliwia również dobranie pasujących do łóżka stolików nocnych. Co prawda dobieranie gotowych kompletów mebli powoli staje się pieśnią przeszłości, ustępując miejsca eklektyzmowi, ale sypialnia nowoczesna może zachować swój ekskluzywny charakter właśnie za sprawą korespondujących ze sobą elementów.

Funkcjonalna szafka nocna powinna posiadać przynajmniej jedną szufladę lub wnękę na najpotrzebniejsze drobiazgi oraz blacik, na który można odłożyć okulary lub ustawić pomocniczą lampkę. Szafki nocne serii ORGANIQUE spełniają te wymogi, jednocześnie ściśle nawiązując do budowy samego łóżka. Znakomicie spiszą się także wykorzystane w aranżacji solo, zapewniając we wnętrzu drewniany detal oraz oryginalny dodatek o organicznej formie. 

Stylowa sypialnia może być utrzymana w jasno określonym stylu, jak np. estetyce minimalistycznej. Wówczas ograniczenie ilości obecnych w aranżacji elementów jest bardzo pożądanym zabiegiem. Aby jednak zadbać o funkcjonalność wnętrza, warto uzupełnić je o miejsce do przechowywania. Komody ORGANIQUE ponownie zdobi rzeźbiony, drewniany detal – tym razem utrzymany w bardziej regularnym kształcie. Dzięki podobnym rozwiązaniom, już sama struktura i kolorystyka drewna stanowi widoczne połączenie między meblami, nie przytłaczając wnętrza, czy też nie tworząc wrażenia wykorzystania w nim gotowego zestawu mebli ze sklepu sieciowego.

Rzemieślnicza obróbka drewna – ORGANIQUE od Gie El

Tym, co najbardziej wyróżnia designerskie meble do sypialni jest wysoka jakość ich wykonania. Dobre łóżko jest niezbędne dla całonocnego, zdrowego snu, ale niełatwo trafić na podobny mebel przeszukując ofertę salonów sieciowych. Cała seria ORGANIQUE tworzona jest w oparciu o projekty polskich designerów oraz wykonywana lokalnie, przez specjalistów w dziedzinie obróbki drewna. Świadome podejście do tego wdzięcznego i wszechstronnego surowca pozwala stworzyć wyjątkowe meble, które będą znakomitym uzupełnieniem w każdej sypialni, przez wiele kolejnych lat.

Sprawdź nowoczesne meble do sypialni, które mamy w swojej kolekcji

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *