Prosty sposób, by stworzyć przytulną atmosferę

Szukasz lampy, która będzie dawała dużo światła i jednocześnie będzie eleganckim dodatkiem do wnętrza?

Nasze lampy stołowe spełnią Twoje oczekiwania. Model RAFAELLO jest dostępny w 6 kolorach. 3 z nich są półprzezroczyste – turkusowy, miodowy i oliwkowy. Pozostałe trzy są pastelowe – biały, niebiesko-zielony i czarny. RAFAELLO ma biały, tekstylny abażur. Taka kombinacja powoduje, że lampa daje dużo świata. Dzięki temu jest dobrym wyborem do mniejszych pomieszczeń. Dzięki wielkiej dbałości o detale, RAFAELLO jest bardzo elegancką lampą stołową i należy ją rozważać także jako fantastyczną dekorację do bardziej klasycznych wnętrz.

Zrób wielkie wrażenie

BEE jest nieco większa od RAFAELLO. Model ten dostępny jest w 3 kolorachmiodowym, oliwkowym i turkusowym. Półprzezroczyste szkło daje wspaniałe efekty we wnętrzach o dużej powierzchni. W odróżnieniu do RAFAELLO, w BEE zastosowaliśmy beżowy abażur z juty. Lampa tworzy delikatne, miękkie refleksy. Z tego powodu lampa stołowa BEE doskonale sprawdzi się w salonie lub w przedpokoju. Tym samym stworzysz przytulną i bardzo przyjazną atmosferę, zarówno dla domowników, jak i Twoich gości.

Lampy stołowe – stwórz własny zestaw!

Zarówno BEE, jak i RAFAELLO świetnie prezentują się w grupie. Duży wybór kolorów pozwala stworzyć prawdziwie unikalny zestaw lamp stołowych. W ten sposób możesz łatwo dopasować BEE i RAFAELLO do wnętrz urządzonych w różnych stylach.

Perfekcyjna kombinacja

Tworząc te lampy stołowe, chcieliśmy połączyć tradycyjny materiał i nowoczesną formę. BEE i RAFAELLO świetnie spisują się jako dekoracje. Zaokrąglone kształty, piękne kolory i efektowny abażur tworzą razem ponadczasowy produkt. Te modele nigdy Ci się nie znudzą.

From Poland with Love

Nasze lampy tworzymy w Polsce. Polscy szklarze cieszą się uznaniem na całym świecie. Każda lampa Gie El jest unikatowa – nie znajdziesz dwóch dokładnie takich samych lamp. BEE i RAFAELLO posiadają znak Gie El. Wzór ten jest zainspirowany pieczęciami, którymi lakowano niegdyś listy. W świecie, w którym wiele przedmiotów jest z plastiku, szklane lampy stołowe są niczym powiew świeżego powietrza.

Read in English

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *