Nowoczesne konsole i toaletki dopasowane do Twojego wnętrza

Nasz dom, nasze mieszkanie, to nasz azyl. Miejsce prywatne, w którym spędzamy mniej lub więcej czasu. Wnętrza prywatne są skupione na mieszkańcach, będąc odzwierciedleniem ich charakteru, temperamentu oraz estetycznej wrażliwości. Najważniejsze, że te wnętrza są nasze i możemy je stylizować i urządzać według własnego zamysłu i potrzeb. Coraz więcej wnętrz wokół nas cechuje się wysoko zawieszoną wzorniczą poprzeczką. Dojrzewamy i zmieniamy się w temacie aranżacji wnętrz. Jesteśmy coraz bardziej wrażliwi na estetykę przestrzeni. Co ważne, nie jest nam już wszystko jedno. Chcemy otaczać się pięknymi wnętrzami i korzystać ze świadomie ukształtowanych przestrzeni. Stajemy się świadomymi użytkownikami wnętrz, oczekując coraz więcej od codzienności oraz tych wnętrz w których spędzamy sporo czasu. Zwracamy uwagę i decydujemy się na wybór wnętrz, które są przyjazne. Otaczamy się pięknymi przedmiotami, przyjaznymi i funkcjonalnymi. Sięgamy po takie właśnie produkty, poprawiając zarówno funkcjonalność jak i estetykę naszej codzienności. Na naszych oczach dokonuje się ewolucja w stylizacji i aranżacji wnętrz, co jest efektem zaistnienia świadomości zarówno po stronie odbiorców jak i producentów. Świadomy i odpowiedzialny klient poszukuje produktów u producenta, który kładzie nacisk na zrównoważoną produkcję, doskonały twórczy design czy odmienianą przez wszystkie przypadki ekologię. Nawiązuje się relacja, w której klient i producent nie stoją po dwóch przeciwnych stronach lecz wspólnie kroczą ścieżką, która buduje świadomość i dostarcza coraz ciekawsze wzorniczo produkty. 

Nowoczesne konsole do Twojego domu

Ten odcinek bloga poświęcamy z pozoru tylko trywialnym i oczywistym meblom jakim jakim są konsole i toaletki. Urządzając wnętrza najczęściej myślimy o takich meblach jak wygodna sofa, stół jadalniany z krzesłami czy też piękna lampa do salonu. To są oczywiste wybory, które niejednokrotnie definiują styl całego wnętrza. Osoba, która świadomie i uważnie aranżuje wnętrza do samego końca z uwagą dba o dobór mniejszych mebli i dodatków. Detal to bowiem nie tylko mało istotny szczegół. Detale tworzą klimat całości i wpływają na odbiór naszych wnętrz. Wpływają na nasze samopoczucie i harmonię, choć często dzieje się to na płaszczyźnie naszej podświadomości. Meblem, który z całą pewnością w skali wnętrza to zaledwie detal, jest konsola czy toaletka nowoczesna. Ten mebel, kojarzy się najczęściej z praktycznym dodatkiem. Meblem takim jak konsola do przedpokoju. Przedpokój zaś z pomieszczeniem, przez które tylko przechodzimy.

Konsola PRL czarna brązowa FUR0171 - Gie El
Konsola PRL turkusowa brązowa FUR0172 - Gie El
Konsola PRL biała brązowa FUR0170 - Gie El
Konsolka FUR0281 - Gie El
Konsolka FUR0280 - Gie El

Szczęśliwie, wzrost świadomości sprawia, że strefy wejściowe naszych domów stają się coraz częściej spójną zapowiedzią pozostałej części wnętrza. Przedpokój staje się galerią, która otacza nas wzorniczym stylem od samego wejścia. To miejsce, które w zależności od naszego temperamentu, ma być zrównoważonym, stonowanym oraz eleganckim pokojem. Może stanowić także patchworkowe, nieco ekstrawaganckie pomieszczenie, które budzić ma emocje i napełniać pozytywną energią. Warto zdać się na swój gust, który odpowie za stylizację takiego pomieszczenia – np. funkcjonalną, a zarazem dekoracyjną konsolą lub toaletką. 

Designerskie toaletki do każdego wnętrza

Bardzo istotnym elementem aranżacji strefy wejściowej jest troska o wyrazisty detal i subtelną aranżację. Zatroszczmy się, aby poza funkcją i praktyczną stroną tej części domu, miała ona również w sobie zamknięte piękno. Każdy z nas urządza przestrzeń wokół siebie na swój indywidualny, charakterystyczny sposób. To zdecydowanie pozytywna tendencja – sięgajmy więc po produkty, które dodadzą wnętrzu smaku, umilając nam codzienne użytkowanie wnętrz. Twórzmy wnętrza harmonijne, które są odzwierciedleniem naszych preferencji, temperamentu i zamiłowań.

Mebel ten stanowi praktyczny dodatek, dzięki któremu również w łatwy sposób zagospodarujemy drobne przedmioty codziennego użytku, których w każdym mieszkaniu jest w bród. Blat konsoli to miejsce, gdzie odłożymy klucze, telefon czy kartkę z listą sprawunków. Jeżeli zdecydujemy się ustawić w przedpokoju konsolę z szufladą, zyskamy wówczas dodatkową przestrzeń do przechowywania. Szuflady to idealne miejsce drobiazgi, które znacznie lepiej prezentują się posegregowane w schowku, niż rozrzucone po mieszkaniu. Taka szuflada w toaletce pomieści parę rękawiczek, kluczyki samochodowe czy spacerowe akcesoria naszego czworonoga. Przykładem takiej toaletki jest konsola PRL czarna brązowa FUR0171. Wykonana z klasycznego oraz ponadczasowego drewna dębowego z charakterystycznymi szufladami w kolorze czarnym. Komoda dedykowana jest wszystkim osobom, które cenią sobie praktyczną stronę designu i poszukują dla swoich wnętrz rozwiązań jak najbardziej funkcjonalnych.

Konsola będzie również dobrym rozwiązaniem przy estetycznej aranżacji wnętrza. Jest miejscem, gdzie pięknie zaprezentuje się wazon, rodzinna fotografia lub stołowa lampka. Dla miłośników puryzmu i prostoty formy, z pewnością spodoba się konsola QUEEN FUR0280. To mebel, który charakteryzuje się minimalistyczną formą. Czarna rama o delikatnej formie, zwieńczona jest dębowym blatem. Proste materiały oraz lekka konstrukcja, to wyróżniki tej toaletki. Minimalizm mebla gwarantuje, że wpisze się w niejedno wnętrze, uzupełniając jego kompozycję. 

Otaczamy się pięknymi przedmiotami – przyjaznymi i funkcjonalnymi. Sięgamy po takie właśnie produkty, poprawiając zarówno funkcjonalność jak również estetykę naszej codzienności. Na naszych oczach dokonuje się rewolucja w aranżacji wnętrz, co jest efektem zaistnienia świadomości zarówno po stronie odbiorców jak i producentów. Odpowiedzialny konsument poszukuje produktów u producenta, który kładzie nacisk na zrównoważoną produkcję, doskonały twórczy design czy odmienianą przez wszystkie przypadki ekologię. Nawiązuje się relacja, w której klient i producent nie stoją po dwóch przeciwnych stronach lecz wspólnie kroczą ścieżką, która buduje świadomość i dostarcza coraz ciekawsze wzorniczo produkty.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *