Stalowe rurki – zaproś styl industrialny do Twojego wnętrza

W poszukiwaniu oryginalnego designu niektórzy są w stanie przekopać Internet od stóp do głów, by znaleźć coś unikatowego do swojego mieszkania. A co powiedzielibyście na akcesoria lub meble w stylu industrialnym? Dzisiaj prezentujemy wam wyjątkowe przedmioty, które powstały na bazie metalowych rur i mogą być świetnym uzupełnieniem mieszkania w iście loftowym stylu.

Regały ze stalowych rurek stanowią stylowy kompromis pomiędzy tym, co może kojarzyć się z post fabrycznym designem, a funkcjonalnością i komfortem użytkowników. Regały wykonane są ze stalowy prostych rurek i złączek oraz solidnych, drewnianych, ręcznie woskowanych półek. To przykład kompromisu pomiędzy surową dekoracją a funkcją praktyczną.  Meble w stylu industrialnym powinny być proste i maksymalnie użytkowe.

Oprócz regałów w naszej ofercie znajdziecie również lampy. Ich podstawowym elementem konstrukcyjnym są oczywiście stalowe rurki, co nadaje im bez wątpienia industrialnego charakteru. Świetnie sprawdzą się w roli detali w loftach, ale również nowocześnie urządzonych wnętrzach.

Industrialne produkty mogą być ozdobą poddasza, salonu czy kuchni. Nadają się do mieszkań, apartamentów, a także biur, kawiarni czy pubów.

Gie El regały na książki regał TONY bookcase
Gie El regały na książki regał TONY bookcase

Read in English

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *