Stylowa lampa stołowa – lampa z organicznego szkła

Światło- arcyważny element każdego wnętrza. Taki, bez którego nie można funkcjonować. Aranżując wnętrze wykorzystujemy przeróżne rodzaje światła, w zależności od rodzaju pomieszczenia oraz pożądanego efektu. Mamy światło funkcjonalne, to które zapewnia właściwe oświetlenie pomieszczenia. Jest światło techniczne czy wreszcie to dekoracyjne. Żyjemy w strefie klimatycznej, w której często towarzyszy nam codzienna szaruga, czy też szybko zapada zmrok. Takie otoczenie sprzyja temu, byśmy sztucznie rozświetlali wnętrza. Warto to robić świadomie, gdyż budujemy wówczas w naszych wnętrzach pozytywny klimat, stwarzając ciepłą atmosferę. Światło takie nastraja optymizmem, dając energię i poczucie przytulności. 

Nowoczesna lampa stołowa do Twojego domu

Elementem, który pozwala na wprowadzenie takiego klimatycznego oświetlenia są z całą pewnością lampy stołowe. Nie dziwi zatem fakt, że szturmem zdobywają one domy i wnętrza. Podbijają serca Polaków, którzy coraz chętniej sięgają po taki rodzaj oświetlenia, odchodząc od typowej jednej, jedynej lampy na środku pokoju. Coraz większa wrażliwość estetyczna i chęć otaczania się pięknem, owocują obecnością właśnie takich elementów we wnętrzach jak lampy stołowe i to niezależnie od ich charakteru. Lampy stołowe pełnią rolę przede wszystkim oświetlenia dekoracyjnego, klimatycznego, takiego które tworzy nastrój i otula przyjemnym, delikatnym światłem. Jest to światło delikatne, które wypełnia wnętrze, nadając mu uroku. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, iż sama lampa jest lub może pełnić rolę rzeźby, która jest ozdobą samą w sobie. Stylowa lampa stołowa dopełnia aranżacyjnie wnętrze i jest jego ozdobą nawet w ciągu dnia. Obecność na rynku wielu typów lamp stołowych z całą pewnością daje możliwość trafienia w przeróżne gusta i wyboru takiego oświetlenia, które nam najbardziej odpowiada. A mamy z czego wybierać. Designerskie lampy stołowe, nowoczesne lampy stołowe, czy też ekskluzywne lampy stołowe. Wybór jest spory. Dobrze zatem dokonać świadomego wyboru, który zaowocuje aranżacyjną spójnością, ubogacając wnętrze i ciesząc nas samych.

Lampa stołowa COCOON AQUAREL wielobarwna LGH0610 - Gie El
Lampa stołowa COCOON BIG AQUAREL LGH0611 - Gie El
Lampa stołowa COCOON BIG oliwkowa LGH0613 - Gie El
Lampa stołowa COCOON BIG AQUAREL wielobarwna LGH0611 - Gie El
Lampa stołowa COCOON AQUAREL LGH0610 - Gie El
Lampa stołowa COCOON BIG LGH0613 - Gie El

Designerskie lampy stołowe – ponadprzeciętne rozwiązania do mieszkania

Marka Gie El wprowadza na rynek ofertę skierowaną do osób, które wysoko cenią sobie aranżacyjną awangardę, wysublimowany smak i unikatowe, ponadprzeciętne rozwiązania. Lampa nad którą chcielibyśmy się tym razem pochylić, to produkt który zachwyca formą i naturalnym pięknem. Lampa stołowa COCOON BIG AQUAREL, to produkt łączący w sobie dwa naturalne, piękne materiały, szkło i drewno. Są to materiały, które pięknie się ze sobą komponują, uzupełniając się wzajemnie i tworząc subtelną kompozycję. Naturalne materiały to znak rozpoznawczy marki, po które chętnie sięgają jej projektanci. Lampa stołowa COCOON to produkt, który stworzony został po to, by dawać niezwykle ciepłe światło oraz cieszyć swą formą. Szklany klosz to realizacja hutników, którzy przemieniają płynne szkło w bajeczne wzory. Klosz tej lampy stołowej otrzymał wybitnie organiczny kształt. Ręczna produkcja i wykonywanie szkła z tzw. wolnej ręki daje możliwości właśnie takiej, unikatowej kreacji. Klosze te, choć utrzymywane w tym samym charakterze, różnią się delikatnie między sobą. Każdy produkt, zatem jest nieco inny, a przez to wyjątkowy i niepowtarzalny. Na uwagę zasługuje barwa szkła, malownicza i delikatna, inspirowana kwiecistą łąką. Taki efekt kolorystyczny uzyskany jest dzięki ręcznemu mieszaniu składników i łączeniu ich w odpowiednich proporcjach. Kolory to impresja naturalnego krajobrazu. W szkle zauważyć można zatopione, delikatne pęcherzyki, który dodają lampie uroku. Kolor zdecydowanie bardziej intensywny u podstawy, jest efektem wydmuchiwania płynnego szkła. Szkło po zastygnięciu, poddawane jest obróbce, delikatnie szlifowane, staje się kloszem tej niepowtarzalnej lampy stołowej. Szklany klosz posadowiony jest na litej, drewnianej podstawie. Projektantka, Maria Rypuła, wybrała drewno dębowe, jako materiał solidny posiadający piękne usłojenie. Naturalna struktura drewna podkreślona i uwypuklona została warstwą naturalnego oleju. Kolejny produkt w bogatym portfolio marki, który łączy naturalne materiały oraz ręczną, nieszablonową produkcję.  Lampa COCOON, łączy w sobie elementy idealnej lampy stołowej. Jest funkcjonalnym produktem, wyposażonym w miękkie, otulające światło oraz swym wyglądem i rzeźbiarskim charakterem uzupełnia i ubogaca wnętrza. Wyposażanie wnętrz jest nie tylko kompozycją produktów i wyborem określonego asortymentu. Aranżacja wnętrz to styl życia i nieustanne poszerzanie horyzontów. To poszukiwanie piękna i chęć życia nim na co dzień.

Sprawdź dostępne w naszym sklepie lampy stołowe

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *