Wizjonerskie, bajkowe kreacje nowoczesnych żyrandoli

Wizjonerska, baśniowa kreacja nowoczesnych żyrandoli o organicznym kształcie inspirowanym formami świata naturalnego. Wrażliwe oko dostrzeże motywy baśniowe, takie jak kształty z bajek, kwiaty, motyle czy stworzenia fantasy ukryte w unikalnym kształcie lampy. Wolna kompozycja tworzy nowoczesną formę oświetlenia. Seria lamp MESH została zaprojektowana przez duet architektoniczny Marię i Jacka Rypułów. Projektanci wykorzystali materiał w postaci stalowej siatki, inspirowani jej możliwościami oraz plastycznością formy.

Projektowanie to proces…

Projektanci Maria i Jacek Rypuła dostrzegli kreatywny potencjał w materiale, który pozwolił im na twórcze działanie, rezultatem czego stała się kolekcja nowoczesnych lamp i żyrandoli MESH. „Projektowanie to proces, który ma swój początek i koniec. Te dwa punkty zawieszone w przestrzeni i czasie są trudne do zdefiniowania. Proces kreatywny zaczyna się dużo wcześniej niż się wydaje. W głowie zasiewana jest mała iskierka, która kiełkuje, by w końcu przemienić się w energię twórczą” – mówi projektant Jacek Rypuła. „Tak też było w przypadku tej lampy i samego materiału. Pierwszy kontakt z siatką zasiał w głowie długo dojrzewającą myśl projektową, która z czasem nabierała intensywności i dojrzała do działania.”

Gra światła i cienia

Lampa MESH to produkt o rzeźbiarskiej ekspresji, który ma na celu wprowadzenie do wnętrz ducha sztuki. Kolekcja nowoczesnych lamp MESH wpisuje się w trend projektowania czerpiącego inspirację z natury, koloru i emocji. Wiele projektów oświetleniowych marki Gie El czerpie inspirację z form i kształtów roślin i zwierząt, pozwalając na stworzenie naturalnego i wizualnie przyjemnego otoczenia. Paleta barw często odzwierciedla także kolory natury. Lamy, przepełnione ekspresją artystyczną, pomagają stworzyć przyjazne, relaksujące i komfortowe wnętrze. Nawiązanie do form świata naturalnego jest w tej kolekcji lamp jasne i czytelne. Pionowe, wydłużone kształty tworzą organiczne struktury. Światło wychodzi z wnętrza siatki i delikatnie rozchodzi się przez jej plecionkę. Gra światła i cienia jest cennym walorem tego produktu.

Atrakcyjny, nowoczesny żyrandol z siatki

Nowoczesny żyrandol MESH został wykonany z  nowoczesnej siatki. Delikatnie pleciona, nadaje bardzo przyjemną strukturę wizualną, która doskonale współgra z promieniem światła. Poszczególne formy zawieszone są na cienkich linkach, zachowując lewitujący charakter lampy. Światło wewnątrz siatki jest zamknięte w profilu aluminiowym, a jego źródłem jest taśma LED.

Seria artystycznych żyrandoli MESH składa się z form o różnej liczbie elementów, różnym układzie oraz dwóch wersjach materiałowych, złotej i srebrnej. Dzięki temu kolekcja może być atrakcyjnym elementem wystroju wnętrz o różnych rozmiarach, stylach i przeznaczeniu. Warto zauważyć, że tego typu lampy są produkowane w niewielkiej skali, co sprawia, że każdy egzemplarz jest unikatowy i niepowtarzalny. Co łączy je wszystkie to rzemiosło oraz pasja twórców, którzy wkładają w swoją pracę serce i duszę.

Niezwykłe kreacje oświetleniowe od polskiej marki Gie El

Gie El to polska marka, która wyróżnia się kreatywnym podejściem do projektowania oświetlenia. Znana z miłości do artystycznych form i futurystycznych modeli, teraz wprowadza na rynek kolekcję oszałamiających kreacji. Połączenie delikatnego, otulającego światła z pozornie surową siatką tworzy harmonijny duet. Projektanci Gie El łączą niezwykłe materiały i dążą do tworzenia form, które budzą emocje. Wybierając produkty tej polskiej marki, sięgasz po unikalny i jedyny w swoim rodzaju produkt.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *