Żyrandole FOREST – spektakularna kolekcja dla wyjątkowych hoteli

Kobiecy duet

Projektantki z Gie El tworząc kolekcję artystycznych żyrandoli FOREST jako uzupełnienie oświetlenia hotelowego, inspirowały się pięknem przyrody: lasem, niebem i mchem. Ich celem było przeniesienie elementów tej idyllicznej scenerii do współczesnych, designerskich wnętrz, takich jak butikowe hotele. W kolekcji FOREST, w której kobiecość i delikatność są nieodłącznymi elementami, wyraźnie widać tę inspirację naturą. Założycielka marki, architektka Maria Rypuła, we współpracy z projektantką Pauliną Miszczak, stworzyła kolekcję idealną dla unikalnych i pięknie zaprojektowanych hoteli.

Unikalne formy i rzeźbiarskie kreacje

Gie El tworzy niezwykłe formy i rzeźbiarskie dzieła sztuki w dziedzinie oświetlenia. Ich nowoczesne kolekcje, w tym kolekcja FOREST, składają się z unikalnych, ręcznie robionych kloszy ze szkła artystycznego. Marka znana jest z projektowania unikalnych form oświetlenia hotelowego, oryginalnych żyrandoli, a także lamp sufitowych o wyrazistym charakterze rzeźbiarskim. Ich projekty zdobią wnętrza rezydencji oraz obiektów komercyjnych na całym świecie. Kolekcja FOREST to zbiór niezwykłych detali, zaczynając od struktury i koloru szkła – odcienie turkusu i łagodnej zieleni z nutą szarości są wyróżniającym znakiem kolekcji. Klosze samych lamp są dziełami sztuki, a przewód w oplocie z tkaniny zapewnia solidne i estetyczne mocowanie lampy.

Dedykowane żyrandole

Gie El oferuje unikalne żyrandole dopasowane do indywidualnych potrzeb. Produkty mogą być tworzone zgodnie z oczekiwaniami klientów. Na indywidualne zamówienie możemy zmienić liczbę kloszy, długość przewodu, kolor linki lub nawet sam rozmiar żyrandola. Marka Gie El została stworzona przez projektantów, którzy mają wizjonerskie podejście do projektowania wnętrz hotelowych. Charakterystycznymi cechami marki jest butikowy charakter lamp i żyrandoli oraz ich rzeźbiarski, emocjonalny styl. Wybierając żyrandole z serii FOREST, wybierasz unikalny produkt, który owinie Twoje wnętrze hotelowe w ponadczasowy design.