Organique

IKONA

Łóżko Organique

Produkt stworzony do sypialni z charakterem. Łóżko Organique potrzebuje miejsca i odpowiedniego otoczenia. To wszystko z powodu jego dzikiej natury i charakterystycznego designu. Użyj swojej wyobraźni i skomponuj z betonem, stalą czy solidnym drewnem. A może wolisz postawić na miedziane rurki i podłogę z żywicy? Twoja wyobraźnia nie ma granic. Wiemy, że świetnie sobie poradzisz i wykreujesz przestrzeń, która podkreśli najlepsze cechy Organique.

Kolekcja Organique - designerskie meble do sypialni - Gie El

Stwórz swoje łóżko

KOLOR, ROZMIAR, WEZGŁOWIE - TY DECYDUJESZ!

3 rozmiary dopasowane do materaców dwuosobowych

Wybierz swój kolorZ oparciem czy bez?

W zestawie otrzymujesz 2 przezroczyste wezgłowia. Możesz ustawić je na jeden z dwóch sposobów. Możesz także nie korzystać z nich wcale. Dzięki wygodnemu systemowi, montaż wezgłowia jest szybki i nie wymaga żadnych narzędzi. A co najważniejsze – wezgłowie można regulować osobno dla obu stron łóżka. Dla Waszej wygody.

Płaski

Nie potrzebujesz oparcia? Użyj drewnianej płytki i zakryj otwór na wezgłowie.

Niski

Ustawiając zagłówek poziomo uzyskasz wezgłowie o wysokości 30cm.

Gie El łóżka do sypialni łóżko ORGANIQUE bed bedroom

Wysoki

Przy ustawianiu wezgłowia pionowo uzyskasz 50cm oparcia. Wykorzystaj dwie drewniane płytki, aby zagłówek nie przesuwał się.

A może w innym kolorze?

Jeżeli chciałbyś dostosować wezgłowie do swoich potrzeb, proponujemy jeszcze trzy rozwiązania materiałowe i kolorystyczne. Je rónież możesz ustawić je na jeden z dwóch sposobów. Możesz także nie korzystać z nich wcale. Dzięki wygodnemu systemowi, montaż wezgłowia jest szybki i nie wymaga żadnych narzędzi. A co najważniejsze – wezgłowie można regulować osobno dla obu stron łóżka. Dla Waszej wygody.

Drewniany

w kolorze ramy łóżka. Ciepły i naturalny.

Ze skóry

w brązowym kolorze.

Ze skóry

w czarnym kolorze.

Poznaj całą rodzinę Organique

Kolekcja Organique - Gie El

Bezpieczna wysyłka w dowolne miejsce na świecie

Kolekcja Organique - Gie El

Łóżko ORGANIQUE wysyłamy w drewnianej skrzyni, aby zapewnić bezpieczeństwo każdego elementu. Dzięki temu Twoje nowe łóżko dotrze do Ciebie w idealnym stanie.

darmowa dostawa na terenie Unii Europejskiej

bezpiecznie spakowany produkt

dostawa w dowolne miejsce na świecie

Read in enEnglish