Dodatki

Jest 134 produktów.

Pokazano 1-20 z 134 pozycji

Aktywne filtry

Zegar biurkowy BIRD czarny... Zegar biurkowy BIRD czarny ACL0010
Szybki podgląd
Zegar biurkowy BIRD biały... Zegar biurkowy BIRD biały ACL0011 - 1
Szybki podgląd
Zegar TOWER czarny ACL0020 Zegar TOWER czarny ACL0020
Szybki podgląd

Zegar TOWER czarny ACL0020

Cena 489,00 zł
Zegar TOWER biały ACL0021 Zegar TOWER biały ACL0021
Szybki podgląd

Zegar TOWER biały ACL0021

Cena 489,00 zł
Zegar ścienny ROUND czarny... Zegar ścienny ROUND czarny ACL0030 - 7
Szybki podgląd
Zegar ścienny ROUND biały... Zegar ścienny ROUND biały ACL0031 - 2
Szybki podgląd
Szklany wazon STALACTITE... Szklany wazon STALACTITE...
Szybki podgląd
Szklany wazon STALACTITE... Szklany wazon STALACTITE...
Szybki podgląd
Szklany wazon STALACTITE... Szklany wazon STALACTITE miodowy AGL0110
Szybki podgląd
Szklany wazon STALACTITE... Szklany wazon STALACTITE...
Szybki podgląd
Szklana karafka COLLAR... Szklana karafka COLLAR miodowa AGL0120
Szybki podgląd
Szklana karafka COLLAR... Szklana karafka COLLAR turkusowa AGL0121
Szybki podgląd
Szklana karafka COLLAR... Szklana karafka COLLAR oliwkowa AGL0122
Szybki podgląd
Szklana karafka COLLAR... Szklana karafka COLLAR szara AGL0123
Szybki podgląd
Zestaw 3 szklanek miodowych... Zestaw 3 szklanek miodowych TRIO AGL0130
Szybki podgląd
Zestaw 3 szklanek... Zestaw 3 szklanek turkusowych TRIO AGL0131 - 1
Szybki podgląd
Zestaw 3 szklanek... Zestaw 3 szklanek...
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN big... Wazon szklany SWAN big miodowy AGL0140 - 2
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN big... Wazon szklany SWAN big turkusowy AGL0141 - 5
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN big... Wazon szklany SWAN big oliwkowy AGL0142 - 3
Szybki podgląd
Pokazano 1-20 z 134 pozycji

Nowoczesne dodatki do domu to istotny element każdego wnętrza. Dzięki nim możecie Państwo w prosty i łatwy sposób odmienić każdy kąt swojego mieszkania czy domu bez kosztownego remontu. Dodatki do domu mogą sprawić, że Państwa wnętrza nabiorą charakteru i stylu, o jakim Państwo marzycie. Chcemy Państwu zaproponować nowoczesne dodatki do kuchni – szklane karafki, szklanki oraz misy. Będą one zarówno użytecznym, jak i dekoracyjnym elementem w Państwa jadalniach i kuchniach.

Na szczególną uwagę zasługuje seria karafek i szklanek wykonanych z gniecionego szkła. Intrygujące kształty uzyskuje się przez ręczne formowanie szkła. Dzięki temu każda sztuka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Chcemy zwrócić Państwa uwagę również na serię szklanych mis DANCING, które po napełnieniu ich świeżymi owocami przechylają się. Jest to zamierzony efekt, który sprawia, że kształt miski jest bardziej dynamiczny i intrygujący.

Nasze produkty można myć w zmywarce. Wszystkie nasze szklane nowoczesne dodatki do domu są ręcznie barwione. Dzięki temu uzyskiwane kolory szkła są niezwykle głębokie i piękne. Te dodatki będą barwnym akcentem w Państwa wnętrzach. Wszystkie szklane produkty projektujemy i wytwarzamy w Polsce. Za produkcję odpowiedzialni są rzemieślnicy, którzy fach swojego zawodu kultywują od pokoleń. Polskie szkło i jego ręczna produkcja to marka znana i doceniana na całym świecie. Nasi projektanci wspólnie z lokalnymi rzemieślnikami wykonują pierwsze prototypy, dobierają kolory i sprawdzają użyteczność produktu. Wydobywamy z procesu produkcji to, co najlepsze i przekuwamy w produkt o niesamowitym charakterze i unikatowej formie.

Dodatki do domu - wybór

Szklane nowoczesne dodatki do domu sygnowane logiem Gie El, to najlepszy wybór dla tych z Państwa, którzy poszukują rzeczy pięknych i zjawiskowych, dalekich od masowej produkcji i nudnych form. Nasze dodatki mają piękne, subtelne formy i jakość, na której można polegać.
W swojej ofercie mamy również nowoczesne dodatki do salonu. Na Państwa uwagę szczególnie zasługują nasze wazony o wygiętych szyjach. Najlepiej sprawdzą się do trzymania w nich pojedynczych gałązek drzew, krzewów lub kwiatów. Mogą być również ozdobą same w sobie. Postawione pojedynczo lub w grupie kilku sztuk staną się szklaną dekoracją, niemal rzeźbą, którą mogą postawić Państwo w dowolnym miejscu w swoim salonie. Mogą stać zarówno na podłodze, jak i komodzie czy regale. Uzupełnią Państwa wnętrza, będąc równocześnie praktycznym dodatkiem, pozwalającym wyeksponować Państwa ulubione rośliny w niecodzienny sposób.

Wszystkie szklane wyroby, które Państwu oferujemy, wykonywane są ręcznie przez polskich rzemieślników – prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Szkło wytwarzane jest tradycyjnymi technikami, których tajemnice przechodzą z pokolenia na pokolenia. Kolejne pokolenia szklarzy doskonalą swoją sztukę i dostosowują ją do standardów i potrzeb współczesnego designu. Dzięki ręcznej produkcji każdy produkt w naszej ofercie jest unikalny. Nie ma dwóch identycznych szklanek, karafek, misek czy wazonów.

Dodatki i akcesoria do mieszkania, domu