Kinkiety

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Lampa ścienna miedziana z rurek WAND LGH0270 Lampa ścienna miedziana z rurek WAND LGH0270 - 1
Szybki podgląd
Lampa ścienna miedziana z rurek WAND LGH0271 Lampa ścienna miedziana z rurek WAND LGH0271 - 4
Szybki podgląd
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Kinkiety nowoczesne do domu to idealne lampy, które można wykorzystać zarówno w dużych domach, jak i małych mieszkaniach. Są niezwykle uniwersalnymi lampami, które z powodzeniem można zastosować w wielu wnętrzach. Sprawdzą się jako kinkiety do sypialni – zamontowane na ścianie obok łóżka, mogą zastąpić tradycyjne lampki nocne, stawiane zazwyczaj na szafkach nocnych. Po zgaszeniu światła głównego lampy ścienne nowoczesne sprawią, że atmosfera w sypialni staje się bardziej przytulna i ułatwia wieczorny relaks. Kinkiety nowoczesne sprawdzą się także w łazience – umieszczone po obu stronach lustra ułatwią wykonywanie makijażu, zapewniając przy tym odpowiednie oświetlenie twarzy. W korytarzu lampy ścienne będą służyły do oświetlania drogi, zapewniając dogodną komunikację. Kinkiety nowoczesne do domu to doskonałe lampy także do salonu. Są tam uzupełnieniem światła głównego lub też całkowicie go zastępują. Dzięki ich nowoczesnemu designowi same w sobie są interesującą dekoracją ścienną, która zachwyca domowników i ich gości. Lampa ścienna, zamontowana tuż nad fotelem, obok którego stoi regał z książkami, będzie idealnym zamiennikiem lampy podłogowej – jeśli nie mamy na nią wystarczająco dużo miejsca w salonie. Zaaranżowaną w ten sposób przestrzeń docenią miłośnicy wieczornego relaksu z dobrą książką.

Kinkiety nowoczesne - modne i klimatyczne

Kinkiety do sypialni i nie tylko, są ciekawym rodzajem oświetlenia, które warto wykorzystać w swoich wnętrzach. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy ścienne nowoczesne, wykonane ze stalowych i miedzianych rurek. Seria Wand została zaprojektowana z myślą o industrialnych i loftowych wnętrzach. Lampy z tej serii będą interesującym dodatkiem do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Modele wykonane ze stalowych rurek dostępne są w dwóch wielkościach – standardowej oraz dłuższej. Stalowe rurki złożone zostały w kształt odwróconej litery L. Zawieszenie nadaje lampie surowego, industrialnego charakteru. Do lampy idealnie pasuje żarówka przezierna. Może to być tradycyjna okrągła żarówka lub dekoracyjna, potocznie nazywana żarówką Edisona. Wybór zależy tylko od Państwa gustu i upodobań.

Drugim modelem w kolekcji Wand są lampy ścienne nowoczesne wykonane z rurek miedzianych. Dostępne są dwa modele tej lampy ściennej – z tekstylnym kloszem lub bez niego. Lampy dostępne są w dwóch wielkościach – krótszej i dłuższej. W tym modelu gniazdo żarówki umieszczone jest bezpośrednio w końcówce rurki. Standardowy gwint E27 pozwoli Państwu dopasować do urządzenia dowolną żarówkę. Wybór jej kształtu i koloru pozostawiamy w Państwa rękach. Wszystkie lampy z naszej kolekcji dedykowane są żarówkom o maksymalnej mocy 60W. Wszystkie produkty z kolekcji Wand posiadają kabel, zakończony standardową końcówką, którą można wpiąć bezpośrednio do gniazdka elektrycznego. Kable wyposażone są również w wygodne przełączniki, ułatwiające ich łatwe włączanie i wyłączanie, bez konieczności całkowitego wypinania lampy z zasilania. Wszystkie przewody oplecione są ekskluzywnym, tekstylnym oplotem w kolorze czarnym.

Kinkiety nowoczesne do salonu - dobór

Drugą serią kinkietów, którą mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie są lampy ścienne nowoczesne z kolekcji Shingle. Spośród innych modeli dostępnych na rynku, z pewnością wyróżniają się oryginalnym połączeniem metalu i drewna. Trzon lampy to stalowa lub miedziana rurka, przez którą został przeciągnięty czarny przewód. Został on zaprojektowany tak, by z łatwością i bez przeróbek elektrycznych można było skorzystać z najbliższego gniazdka elektrycznego. Na przewodzie zwieszone są deszczułki z drewna topolowego, które zostały zabezpieczone naturalnym woskiem. Pozwala to na zachowanie naturalnego wyglądu drewna, a jednocześnie chroni je. Wybór żarówki pozostawiamy Państwu – może ona być standardowa, okrągła lub też dekoracyjna. Połączenie metalu i drewna doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i loftowych wnętrzach. Kinkiety te z pewnością można zaliczyć do nowoczesnych lamp ściennych, których wygląd docenią miłośnicy oryginalnego designu.

Lampy ścienne nowoczesne, które Państwu oferujemy, zostały zaprojektowane przez naszą pracownię projektową. We wszystkich produktach wykorzystujemy komponenty lokalnych firm, które selekcjonujemy tak, by odznaczały się trwałością i estetyką, spełniając przy tym wszelkie normy, tak byście otrzymali Państwo produkt najwyższej jakości. Cała produkcja marki Gie El odbywa się w Polsce. Jesteśmy dumni z faktu, iż produkujemy w sposób zrównoważony i świadomy, wykorzystując to co polskie, to co najlepsze.

Kinkiety na ścianę nowoczesne - gie-el.pl