

Ławka drewniana LUIGI to wyjątkowy produkt, który wyróżnia się charakterystycznym wizerunkiem. Zdecydowanym i solidnym. Produkt zaprojektowany w industrialnym stylu z użyciem czarnych stalowych rurek oraz naturalnie drewnianej półki.
Ławka drewniana LUIGI to wyjątkowy produkt, który wyróżnia się charakterystycznym wizerunkiem. Zdecydowanym i solidnym. Produkt zaprojektowany w industrialnym stylu z użyciem czarnych stalowych rurek oraz naturalnie drewnianej półki. Wyeksponowane czarne łączniki, jak śrubunki, trójniki czy kolanka nadają stolikowi oryginalnej loftowej stylizacji. Odlewane numeryczne oznaczenia na poszczególnych łącznikach dopełniają jego kompozycję o niecodzienny i oryginalny detal.
Mebel, który idealnie sprawdzi się w miejscach takich jak hole wejściowe czy przedpokoje, a także salony i części dzienne. Idealny do stref wejściowych salonów kosmetycznych, gabinetów czy pensjonatów. Produkt, który odnajdzie się, jako praktyczny mebel oraz estetyczny i wyraziście zaprojektowany dodatek do wnętrz, które są otwarte na nietuzinkowe wzornictwo. Ławka do salonu LUIGI to produkt dedykowany tym, którzy poszukują loftowej, industrialnej estetyki. Aranżowanie wnętrz takimi produktami przynosi sporo satysfakcji i nadaje wnętrzom charakteru i nieszablonowej stylizacji. Ławka do przedpokoju LUIGI znajdzie swoje zastosowanie w strefie wejściowej naszego wnętrza. Dzięki takim produktom, pierwszy kontakt z naszym domem, będzie odzwierciedleniem jego prawdziwego stylu.
Ławka LUIGI to dobry wybór wzornictwa i designu. Jest meblem, który nie stoi w cieniu. Przyciąga wzrok i łączy estetykę z funkcjonalnością. Ławka LUIGI to wybór świadomej, wyrazistej formy. Stal i drewno to niemal klasyka gatunku pod względem połączenia materiałów i ich industrialnej kompozycji. Czarny kolor to ponadczasowy wybór. Jest to barwa która w aranżacji wnętrz jest obecna niezależnie od zmieniających się trendów i stylistycznej mody. Czarny razem z bielą to barwy ponadczasowe, które komponować można i zestawiać niemal z każdym innym kolorem oraz stylem wyposażenia wnętrz. To uniwersalny kolor o niezwykłej sile i wyrazie stylistycznym. Stalowa, prosta rama tworząca podstawę ławki to wybór solidności i trwałości. Ławka do wnętrz na takiej ramie będzie służyć przez długi czas, bez obaw o jej stabilność czy deformację formy.
Drewniany blat wykonany jest z drewn aiglastego. Naturalne drewniane deski pokryte są trzema warstwami wosku. Wosk jest materiałem, który nie tylko zabezpiecza i konserwuje drewno, ale również nadaje mu właściwego wyglądu. Eksponuje naturalne usłojenie i strukturę wewnętrzną drewna. Pięknie wydobywa z drewna kolor, tworząc bardzo miłą w dotyku powierzchnię. Do tego jest łatwy w jakiejkolwiek renowacji i nie wymaga do tego żadnych specjalistycznych zabiegów. Wybór naturalnego materiału to bardzo dobra decyzja. Naturalne, prawdziwe materiały pięknie dojrzewają w czasie. Materiały takie z czasem zmieniają delikatnie odcień. Ich struktura pod wpływem dotyku staje się inna od tej pierwotnej. Czas odbija na nich swój ślad. Dzięki temu są prawdziwe, a wraz z upływającym czasem zyskują na subtelnym pięknie i naturalnej wartości. Miłośnicy prawdziwych materiałów docenią urok drewnianego siedziska i jego charakter.
Gie El to polska marka, która stawia na designerski charakter produktów i ich wyjątkowe wzornictwo. Sięgając po produkty marki wybierasz rodzimą produkcję oraz produkty, za którymi stoją projektanci i designerzy. Świadome wzornictwo i naturalne materiały to znak rozpoznawczy marki. Witaj w świecie Gie El.
Opis
Karta techniczna PDF | Pobierz plik |
Zdjęcia HI-RES | Pobierz plik |
DWG | Pobierz plik |
3ds | Pobierz plik |
Instrukcja montażu | Pobierz plik |
Maria Rypuła urodziła się w Tychach w 1983 roku.
W 2008 roku ukończyła architekturę krajobrazu na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.
W 2007 roku wraz z mężem Jackiem Rypułą założyła autorską pracownię architektoniczną Genius Loci Architekci, a w 2012 roku markę Gie El.