Półki do przedpokoju

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Półka stalowa PANDA II... Półka stalowa PANDA II czarna ASH0010 - 2
Szybki podgląd
Półka stalowa PANDA II... Półka stalowa PANDA II biała ASH0011
Szybki podgląd
Półka stalowa PANDA I... Półka stalowa PANDA I czarna ASH0020 - 1
Szybki podgląd
Półka stalowa PANDA I biała... Półka stalowa PANDA I biała ASH0021
Szybki podgląd
Półka stalowa PENGUIN... Półka stalowa PENGUIN  biała ASH0031
Szybki podgląd
Półka stalowa PENGUIN... Półka stalowa PENGUIN czarna ASH0040 - 2
Szybki podgląd
Półka stalowa Z biała ASH0051 - 1 Półka stalowa Z biała ASH0051
Szybki podgląd
Półka stalowa Z czarna ASH0050 Półka stalowa Z czarna ASH0050 - 3
Szybki podgląd
Półka asymetryczna C czarna ASH0060 - 1 Półka asymetryczna C czarna...
Szybki podgląd
Półka asymetryczna C biała ASH0061 - 1 Półka asymetryczna C biała ASH0061 - 3
Szybki podgląd
Zestaw dwóch półek wiszących SQUIRE FUR0270 - 1 Zestaw dwóch półek wiszących SQUIRE FUR0270
Szybki podgląd
Zestaw czterech półek wiszących SQUIRE FUR0271 Zestaw czterech półek...
Szybki podgląd
Półka wisząca COMB-3 FUR0250 Półka wisząca COMB-3 FUR0250 - 1
Szybki podgląd

Półka wisząca COMB-3 FUR0250

Cena 1 399,00 zł
Półka wisząca COMB-4 FUR0251 Półka wisząca COMB-4 FUR0251 - 1
Szybki podgląd

Półka wisząca COMB-4 FUR0251

Cena 1 799,00 zł
Półka wisząca LEVIOSA FUR0260 - 2 Półka wisząca LEVIOSA FUR0260 - 4
Szybki podgląd
Zestaw półek wiszących LEVIOSA FUR0261 - 3 Zestaw półek wiszących LEVIOSA FUR0261
Szybki podgląd
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Przedpokój to pierwszy kontakt z naszym wnętrzem. Miejsce, które jako pierwsze otwiera podwoje naszych mieszkań, domów i apartamentów. Jest pomieszczeniem, które do niedawna traktowano niezupełnie serio, nieco po macoszemu. Ot, takie zło konieczne. Miejsce, gdzie trzeba zostawić kurtkę i buty. Często jako przedsionek czy wiatrołap, miejsce chłodne, z którego chciało się jak najszybciej wyjść. Czasy się jednak zmieniają. Dojrzewamy do tego, by każdy zakątek naszego wnętrza był harmonijny i piękny. Tym bardziej, że mamy obecnie wielkie możliwości aranżacyjne i każdy pokój oraz fragment mieszkania możemy wyposażyć w dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań meble i dodatki. Cieszy fakt, że coraz częściej świadomie i z pełnym zdecydowaniem decydujemy się na właściwą aranżację wnętrza. Zależy nam na właściwej kompozycji i pełnej funkcjonalności. Nie pozostawiamy niedopowiedzeń. Troszczymy się o charakter i urok całego wnętrza. Strefa wejściowa to miejsce, które definiuje i niejako zapowiada to co może na nas czekać w dalszej części mieszkania. Jest namiastką tego, co za moment zobaczymy w salonie, jadalni czy kuchni. Przedpokój to po prostu wizytówka domu. Korzystamy z tego pomieszczenia codziennie, wchodząc i wychodząc. Zatroszczmy się zatem o to, by ta część naszego domu była miejscem harmonijnym i urokliwym, które będzie nas wprowadzać w dobry nastrój. Nie pozwólmy, by było to miejsce zagracone i zabałaganione przedmiotami, które znajdują się tu przypadkowo lub są efektem złej organizacji przestrzeni. Przedpokój jako strefa wejściowa powinien spełniać dwa zasadnicze aspekty. Po pierwsze należy wymienić aspekt estetyczny, jako niezwykle istotny w odbiorze całego wnętrza. Reprezentacyjna rola tej strefy mieszkania lub domu jest nie do przecenienia. To miejsce robi pierwsze wrażenie. Wystarczy spojrzeć na projekty wnętrz realizowane przez projektantów wnętrz, by zauważyć, że hole wejściowe i przedpokoje zmieniają się w wejściowe galerie, miejsca piękne i estetycznie zapraszające. Drugi aspekt, bez którego nie obroni się żaden przedpokój to troska o funkcjonalność i odpowiednią ergonomię tego miejsca. Musimy mieć miejsce na odwieszenie odzieży wierzchniej, komfortowe pozostawienie torebki, kluczy czy po prostu obuwia.

Nowoczesna półka do przedpokoju

Półki na ścianę mogą być niebanalnym dodatkiem do każdego wnętrza. Wybierając nowoczesne półki możemy sprawić, że będą one zarówno funkcjonalnym dodatkiem, na którym można trzymać ulubione zdjęcia, książki czy figurki, jak i interesującą ozdobą ścienną samą w sobie. Przydadzą się one w każdym wnętrzu. Można je dopasować do naszych potrzeb i przeznaczyć do przechowywania różnych dodatków i akcesoriów. Są doskonałym meblem do małych mieszkań, w których wykorzystanie każdego, nawet najmniejszego miejsca do przechowywania jest niezwykle ważne.

W przedpokoju sprawdzą się do przechowywania drobnych części garderoby — czapek chustek, a w zimie także szalików i czapek. Możemy na nich trzymać smycze, szelki i obroże, niezbędne, jeśli w naszym domu mieszkają psy czy koty. Sprawdzą się także na postawienie zegara, ulubionych roślin i figurek, które chcemy zaprezentować już na wejściu do naszego domu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo półki z serii Squrie. Dostępne są dwa modele, które składają się z odpowiednio dwóch oraz czterech jednakowych części. Półki wykonane są z jednego kawałka stali. Można je dowolnie wieszać na ścianie. Doskonale wyglądają ustawione zarówno obok siebie, jak i jedna pod drugą. Sprawdzą się do przechowywania drobnych ozdób, roślin lub książek.

Interesująco pozycją w naszej ofercie półek jest także seria Comb. Są to półki ścienne o dwóch rozmiarach. Wyróżniają się charakterystycznymi, stalowymi bokami, których kształt przypomina nieco grzebień. Dzięki zastosowaniu takiego kształtu drewniane półki, które dołączone są do kompletu, można dowolnie dostosowywać do swoich potrzeb i zawieszać je na potrzebnej nam wysokości. Przyda się to, szczególnie gdy chcemy na półkach zaprezentować ulubione książki o różnych wielkościach.

Bardzo minimalistycznymi, a zarazem nowoczesnymi modelami półek, idealnymi do przechowywania, które mamy w naszej ofercie to serie „C” oraz „Z”. Zostały tak nazwane właśnie przez swój kształt nawiązujący do tych liter. Można je zamocować do ściany na dwa sposoby. Są idealne do eksponowania na nich książek, ulubionych figurek czy pamiątek z podróży. Swobodnie utrzymają także wazon z kwiatami oraz rośliny w doniczkach.

Designerska półka do przedpokoju

W swojej ofercie posiadamy także ciekawe modele półek asymetrycznych. Z pewnością spodobają się one miłośnikom nowoczesnych i nietuzinkowych dodatków do wnętrz.

Półki z naszej oferty dostępne są w dwóch klasycznych kolorach — bieli oraz czerni. Pozwala to dopasować je do każdego wnętrza.