Półki do sypialni

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Półka stalowa PANDA II... Półka stalowa PANDA II czarna ASH0010 - 2
Szybki podgląd
Półka stalowa PANDA II... Półka stalowa PANDA II biała ASH0011
Szybki podgląd
Półka stalowa PANDA I... Półka stalowa PANDA I czarna ASH0020 - 1
Szybki podgląd
Półka stalowa PANDA I biała... Półka stalowa PANDA I biała ASH0021
Szybki podgląd
Półka stalowa PENGUIN... Półka stalowa PENGUIN  biała ASH0031
Szybki podgląd
Półka stalowa PENGUIN... Półka stalowa PENGUIN czarna ASH0040 - 2
Szybki podgląd
Półka stalowa Z czarna ASH0050 Półka stalowa Z czarna ASH0050 - 3
Szybki podgląd
Półka wisząca COMB-3 FUR0250 Półka wisząca COMB-3 FUR0250 - 1
Szybki podgląd

Półka wisząca COMB-3 FUR0250

Cena 1 399,00 zł
Półka stalowa Z biała ASH0051 - 1 Półka stalowa Z biała ASH0051
Szybki podgląd
Półka wisząca COMB-4 FUR0251 Półka wisząca COMB-4 FUR0251 - 1
Szybki podgląd

Półka wisząca COMB-4 FUR0251

Cena 1 799,00 zł
Półka asymetryczna C czarna ASH0060 - 1 Półka asymetryczna C czarna...
Szybki podgląd
Półka wisząca LEVIOSA FUR0260 - 2 Półka wisząca LEVIOSA FUR0260 - 4
Szybki podgląd
Półka asymetryczna C biała ASH0061 - 1 Półka asymetryczna C biała ASH0061 - 3
Szybki podgląd
Zestaw półek wiszących LEVIOSA FUR0261 - 3 Zestaw półek wiszących LEVIOSA FUR0261
Szybki podgląd
Zestaw czterech półek wiszących SQUIRE FUR0271 Zestaw czterech półek...
Szybki podgląd
Zestaw dwóch półek wiszących SQUIRE FUR0270 - 1 Zestaw dwóch półek wiszących SQUIRE FUR0270
Szybki podgląd
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Półki, które wieszamy na ścianach w naszych domach i mieszkaniach, są niezwykle przydatnym akcesorium. Mogą być nie tylko meblem, na którym eksponujemy nasze ulubione książki, dekoracje czy rośliny. Nowoczesne półki do sypialni na ścianę są ozdobą samą w sobie. Modernistyczne, minimalistyczne kształty sprawiają, że takie półki nawet pozbawione jakichkolwiek dodatkowych przedmiotów stają się dekoracją upiększającą nasze wnętrze. Półki na ścianę do sypialni są na tyle uniwersalnym meblem, że możemy wykorzystać je w każdym pomieszczeniu w naszym domu. Są bardzo przydatne szczególnie w małych mieszkaniach, gdzie każde miejsce do przechowywania jest niezwykle potrzebne.

Nowoczesne półki można zawiesić nawet w najmniejszym przedpokoju. Mogą okazać się przydatne do przechowywania drobnych elementów garderoby — czapek, chust, a w zimie także grubych szalików i rękawiczek. Jeśli posiadamy w swoim domu czworonogi, półki w przedpokoju mogą się przydać do przechowywania smyczy, szelek i obroży. Na półkach w przedpokoju można również postawić zegar, ulubione zdjęcia czy obraz oraz umieścić ozdobną miseczkę, która posłuży do odkładania w niej kluczy do domu, aby zawsze były w jednym miejscu.

W salonie półki sprawdzą się do przechowywania książek, pamiątek z podróży oraz ulubionych dekoracji. Designerskie półki są też niebanalną alternatywną dla obrazów, zwłaszcza jeśli lubimy je często zmieniać. Zamiast wieszać obrazy bezpośrednio na ścianach, możemy postawić je na półkach. W ten sposób uzyskamy interesującą ozdobę, którą możemy w prosty i szybki sposób zmienić, jeśli będziemy mieć na to ochotę.

W domowym gabinecie półki mogą okazać się przydatne do trzymania dokumentów, które musimy mieć pod ręką, jak również nadają się do przechowywania drobnych akcesoriów biurowych.

W kuchni oraz jadalni nowoczesne półki posłużą do przechowywania książek kucharskich i pojemników z przyprawami. Można na nich wyeksponować swoją ulubioną zastawę czy kolekcję kubków. Półki przydadzą się także do trzymania na nich świeżych ziół lub wazonu ze świeżymi kwiatami.

Półki na ścianę przydatne są także w pokoju dziecięcym. Pozwolą na wyeksponowanie ulubionych pluszaków dziecka. Można na nich postawić niewielką lampkę, ulubione zabawki, książki oraz gry planszowe. Starszym dzieciom półki zawieszone nad biurkiem przydadzą się do trzymania podręczników oraz pojemników z przyborami szkolnymi.

Designerskie półki do sypialni

Półki do sypialni, które mamy w swojej ofercie, przypadną do gustu szczególnie miłośnikom nowoczesnego designu. Są idealne do postawienia na nich Państwa ulubionych fotografii, dekoracji czy doniczek z zielonymi roślinami. Wszystkie designerskie półki z naszej oferty wykonane są z najwyższą jakością i starannością. Wycinane laserowo kształty są następnie formowane. Taki proces pozwala na uzyskanie równych, gładkich linii. Półki są następnie pokrywane warstwą lakieru. Wykorzystujemy metodę malowania proszkowego, co pozwala uzyskać powłokę o wyjątkowej odporności oraz równomierne pokrycie całej powierzchni mebla.

Nowoczesne półki do sypialni z serii Comb dostępne są w dwóch wielkościach — większej i mniejszej. Boczne panele przypominają swoim kształtem grzebień. Specjalnie zaprojektowane wycięcia pozwalają na umieszczanie drewnianych półek na różnych wysokościach. Dzięki temu mogą Państwo dopasować ich wysokość do swoich potrzeb.

Ręcznie robione półki do sypialni

Innym interesującym modelem designerskich półek do sypialni, które posiadamy w swojej ofercie to kolekcja Squire. Te małe, stalowe, designerskie półki w kształcie kwadratów będą doskonałym uzupełnieniem sypialni oraz salonu urządzonego w stylu nowoczesnym. Można je wieszać w dowolny sposób — obok siebie, jedną pod drugą — wszystko zależy od Państwa wyobraźni. Squire dostępne są w dwóch wersjach — jako komplet dwóch lub czterech półek.

Inną propozycją, którą znajdą Państwo w naszej ofercie są półki z serii “C” oraz “Z”. Te proste, minimalistyczne półki są idealne do przechowywania książek. Można je zawieszać na dwa sposoby - tak, aby krótsze boki były u góry lub na dole.

Na uwagę zasługują także nasze asymetryczne półki. Będą one same w sobie niebanalną ozdobą Państwa ścian. Półki z naszej oferty dostępne są w dwóch klasycznych kolorach — bieli oraz czerni. Dzięki temu można je dopasować do każdego wnętrza.