Przedpokój

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-20 z 54 pozycji

Aktywne filtry

Stołek LOW z szarym filcowym siedziskiem FST0018 Stołek LOW z szarym filcowym siedziskiem FST0018
Szybki podgląd
Ławka CORGI z dwiema szarymi poduchami FST0250 Ławka CORGI z dwiema szarymi poduchami FST0250 - 1
Szybki podgląd
Ławka CORGI z dwiema brązowymi poduchami FST0251 Ławka CORGI z dwiema brązowymi poduchami FST0251 - 1
Szybki podgląd
Ława drewniana ze stalowych rurek LUIGI FUR0040 Ława drewniana ze stalowych rurek LUIGI FUR0040 - 8
Szybki podgląd
Półka stalowa PANDA II... Półka stalowa PANDA II czarna ASH0010 - 2
Szybki podgląd
Półka stalowa PANDA II... Półka stalowa PANDA II biała ASH0011
Szybki podgląd
Półka stalowa PANDA I... Półka stalowa PANDA I czarna ASH0020 - 1
Szybki podgląd
Półka stalowa PANDA I biała... Półka stalowa PANDA I biała ASH0021
Szybki podgląd
Półka stalowa PENGUIN... Półka stalowa PENGUIN  biała ASH0031
Szybki podgląd
Półka stalowa PENGUIN... Półka stalowa PENGUIN czarna ASH0040 - 2
Szybki podgląd
Półka stalowa Z czarna ASH0050 Półka stalowa Z czarna ASH0050 - 3
Szybki podgląd
Półka stalowa Z biała ASH0051 - 1 Półka stalowa Z biała ASH0051
Szybki podgląd
Półka asymetryczna C czarna ASH0060 - 1 Półka asymetryczna C czarna...
Szybki podgląd
Półka asymetryczna C biała ASH0061 - 1 Półka asymetryczna C biała ASH0061 - 3
Szybki podgląd
Ławka CORGI I różowo-złota... Ławka CORGI I różowo-złota FST0372 - 2
Szybki podgląd
Pokazano 1-20 z 54 pozycji

Przedpokój to pierwszy kontakt z naszym wnętrzem. Miejsce, które jako pierwsze otwiera podwoje naszych mieszkań, domów i apartamentów. Jest pomieszczeniem, które do niedawna traktowano niezupełnie serio, nieco po macoszemu. Ot, takie zło konieczne. Miejsce, gdzie trzeba zostawić kurtkę i buty. Często jako przedsionek czy wiatrołap, miejsce chłodne, z którego chciało się jak najszybciej wyjść. Czasy się jednak zmieniają. Dojrzewamy do tego, by każdy zakątek naszego wnętrza był harmonijny i piękny. Tym bardziej, że mamy obecnie wielkie możliwości aranżacyjne i każdy pokój oraz fragment mieszkania możemy wyposażyć w dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań meble i dodatki. Cieszy fakt, że coraz częściej świadomie i z pełnym zdecydowaniem decydujemy się na właściwą aranżację wnętrza. Zależy nam na właściwej kompozycji i pełnej funkcjonalności. Nie pozostawiamy niedopowiedzeń. Troszczymy się o charakter i urok całego wnętrza. Strefa wejściowa to miejsce, które definiuje i niejako zapowiada to co może na nas czekać w dalszej części mieszkania. Jest namiastką tego, co za moment zobaczymy w salonie, jadalni czy kuchni. Przedpokój to po prostu wizytówka domu. Korzystamy z tego pomieszczenia codziennie, wchodząc i wychodząc. Zatroszczmy się zatem o to, by ta część naszego domu była miejscem harmonijnym i urokliwym, które będzie nas wprowadzać w dobry nastrój. Nie pozwólmy, by było to miejsce zagracone i zabałaganione przedmiotami, które znajdują się tu przypadkowo lub są efektem złej organizacji przestrzeni. Przedpokój jako strefa wejściowa powinien spełniać dwa zasadnicze aspekty. Po pierwsze należy wymienić aspekt estetyczny, jako niezwykle istotny w odbiorze całego wnętrza. Reprezentacyjna rola tej strefy mieszkania lub domu jest nie do przecenienia. To miejsce robi pierwsze wrażenie. Wystarczy spojrzeć na projekty wnętrz realizowane przez projektantów wnętrz, by zauważyć, że hole wejściowe i przedpokoje zmieniają się w wejściowe galerie, miejsca piękne i estetycznie zapraszające. Drugi aspekt, bez którego nie obroni się żaden przedpokój to troska o funkcjonalność i odpowiednią ergonomię tego miejsca. Musimy mieć miejsce na odwieszenie odzieży wierzchniej, komfortowe pozostawienie torebki, kluczy czy po prostu obuwia.

Stylowe meble do przedpokoju

Wyposażając przedpokój warto zwrócić uwagę na to, by stał się on pięknym i funkcjonalnym pokojem. Pomogą nam w tym designerskie regały do przedpokoju, wieszaki do przedpokoju czy ławki do przedpokoju. Świetnym dodatkiem będą również stołki do przedpokoju, które z całą pewnością będą bardzo praktycznym meblem. Strefa wejściowa to miejsce, gdzie bardzo chętnie umieszczamy konsole do przedpokoju. Ten praktyczny mebel, często wyposażony w szufladę jest dobrym miejscem na odłożenie dokumentów, kluczy czy przeróżnych codziennych drobiazgów. Jego blat wykorzystać możemy do ustawienia szklanego wazonu ze świeżymi kwiatami lub galerii rodzinnych zdjęć. Seria komód i konsoli PRL, to wybór szerokiej gamy kolorystycznej zestawionej z naturalnym drewnem i klasycznej kompozycji. Możemy również zdecydować się na konsolę do przedpokoju w wersji minimalistycznej bez szuflady. Taki wybór będzie bardzo dobry, gdy poszukujemy maksymalnej prostoty. Wówczas blat konsoli możemy zagospodarować w dowolny sposób lub po prostu nad konsolą zawiesić lustro lub piękny obraz. Kolekcja QUEEN stworzona została z myślą o miłośnikach prostych i geometrycznych form, dla których lekkość i minimalizm mają duże znaczenie.

Nowoczesne meble do przedpokoju

Istotnym elementem tej części domu jest na pewno sposób i pomysł na odwieszenie odzieży wierzchniej. Na pewno pierwsza myśl skierowana będzie w stronę pojemnej i funkcjonalnej szafy odzieżowej. Jeżeli jednak poszukujemy mebla, który będzie służył do szybkiego odwieszenia płaszcza, marynarki lub torebki to wówczas wolnostojący designerski wieszak będzie strzałem w dziesiątkę. Wieszak taki może być ozdobą samą w sobie. Może być niemal rzeźbą w naszym wnętrzu, która jako przedmiot funkcjonalny, również sprosta naszym potrzebom użytkowym. Będzie przy tym cieszyć nas i naszych gości swoją formą i niebanalnym wzornictwem. Przykładem takiego wieszaka jest ten o nazwie BAOBAB. Metalowa konstrukcja i rzeźbiarsko potraktowana forma inspirowana światem przyrody, tworzą nietuzinkowy mebel, wyjątkowy wieszak do przedpokoju. Pomyślmy również o siedzisku. Ubierając buty, dobrze jest móc choć na moment przysiąść. Wpłynie to z pewnością na komfort naszego korzystania z przedpokoju. Jeżeli postawimy na stabilne i łatwo przestawialne stołki do przedpokoju LOW, to z pewnością wprowadzimy mebel o charakterystycznej formie. Stołki LOW to wyjątkowe wzornictwo i połączenie przyjemnych w dotyku tkanin z prawdziwym, ręcznie woskowanym drewnem. Dla poszukujących nieco innej stylistyki i większego siedziska stworzona została seria ławek do przedpokoju CORGI. Są to bardzo lekkie wizualnie ławki na klimatycznych stalowych nóżkach typu V. Zaprojektowane dla nich poduchy w różnych tkaninach i kolorach tworzą charakter mebla. Ławki to bardzo częsty wybór przy aranżowaniu przedpokojów i stref wejściowych nie tylko wnętrz mieszkalnych.

Aranżując nawet niewielki przedpokój dobrym pomysłem będzie wykorzystanie półki do przedpokoju lub też regałów na buty. Pozwolą one na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni oraz zagospodarowanie obuwia oraz drobnych dodatków odzieży wierzchniej typu czapki, rękawiczki, kapelusze czy nawet klucze oraz codzienne drobiazgi. Regał SCALA oraz półki z kolekcji SQUIRE lub LEVIOSA to bardzo designerskie elementy wyposażenia przedpokoju, które poza swą funkcjonalną stroną, nadadzą również wnętrzu szyku i prawdziwego stylu.