Stoły do jadalni

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Jadalnia razem z kuchnią to niewątpliwie serce domu – to właśnie tutaj spędzamy najwięcej czasu w gronie rodziny i znajomych. Gotujemy, spożywamy posiłki, świętujemy ważne uroczystości, jak i cieszymy się z codziennych, prostych spotkań podczas obiadu czy kolacji. Niezwykle ważne jest zatem, aby wybrać stół do jadalni, który będzie wystarczająco duży, aby pomieścić całą twoją rodzinę, a jednocześnie okaże się stylowy i dopasowany do klimatu wnętrza.

Nowoczesne stoły do jadalni to meble, który dominują w jadalni. Dlatego warto poświęcić chwilę czasu i wybrać model, który będzie spełniał wszystkie nasze oczekiwania. Należy odpowiedzieć sobie na bardzo ważne pytania: ile osób będzie do niego zasiadać? Potrzebny nam uniwersalny stół, który w razie większej liczby gości można rozłożyć, czy też będzie on służył tylko do posiłków w gronie najbliższej rodziny? Ile miejsca we wnętrzu możemy przeznaczyć na stół tak, aby każdy kto przy nim usiądzie, miał pełną swobodę? Wolimy modele tradycyjne czy nowoczesne? Warto spisać wszystkie swoje wytyczne i na ich podstawie zacząć poszukiwania idealnego stołu do Twojego wnętrza!

Stół do jadalni dopasowany do Twoich potrzeb

Nowoczesny stół do jadalni, który znajdziecie Państwo w ofercie Gie El, nosi nazwę Unit. Ten designerski stół jadalniany przypadnie do gustu szczególnie miłośnikom stylu nowoczesnego oraz industrialnego. Stół swoim kształtem przypomina klepsydrę z rozszerzoną górną częścią. Podstawa oraz blat ma formę heksagonu. W podstawie zostało wycięte logo Gie El. Została również wyposażona w zabezpieczenia, które chronią podłogę przed zarysowaniem. Solidny blat został wykonany z drewnianej sklejki. Zabezpieczony jest naturalnym, bezbarwnym olejem. Unit wykonany jest ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. W górnej części podstawy znajdują się uchwyty, które pozwolą na wygodne ustawienie oraz bezproblemowe przestawianie stołu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Unit jest stołem o standardowej wysokości, co pozwoli Ci dobrać do niego krzesła o jakich marzysz. Nasze designerskie stoły do jadalni pomieszczą wygodnie do sześciu osób, dzięki czemu są idealne dla całej rodziny. Na blacie bez problemu zmieścisz zastawę stołową dla wszystkich, a w dodatku zostanie miejsce na półmiski z potrawami, karafkę z wodą czy sezonowe dekoracje. Model Unit to mocny i wytrzymały mebel - jego surowy wygląd sprawia, że będzie dominował we wnętrzach. Najlepiej sprawdzi się w jadalniach urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, jak również industrialnym. Stół do jadalni nowoczesny Unit to prawdziwa rzeźba dla Twojego wnętrza - mebel ponadprzeciętny, dedykowany miłośnikom designu i dobrze zaprojektowanych wnętrz.

Modne stoły do salonu o ponadczasowym pięknie

Odpowiednio dopasowany do charakteru wnętrza stół może stać się jego ozdobą i punktem centralnym. Nie każde wnętrze musi być skupione wokół małego stolika kawowego czy ściany ze sprzętem audiowizualnym. Nowoczesne i modne stoły do salonu od marki Gie El to wyraz połączenia znakomitego designu, z funkcjonalnością. Jeden, duży blat może mieć wiele zastosowań, służąc jako miejsce pracy, rekreacji, wspólnego spożywania posiłków, a także rozmów z bliskimi. Wygodny blat wykonany z drewna, będzie zachwycał swoją trwałością przez wiele lat, nie tracąc na estetycznym wykończeniu. To właśnie element, który decyduje o ponadczasowym charakterze tego typu mebla. Modne, świeże i nietypowe są jednak koncepcje designerów marki, którzy przelewają swoją kreatywność w każdy produkt sygnowany przez Gie El.

Nowoczesne stoły do salonu także mogą zachwycać klasycznym pięknem, którego sekret kryje się w prostocie i oszczędności formy. Dobry design broni się sam, opierając się wpływom mody i nowych trendów. Wykorzystanie takich materiałów jak naturalne drewno czy malowana proszkowo stal, umożliwia zestawianie stołu z różnorodnymi krzesłami, dodatkami oraz elementami oświetlenia. Aby całość przestrzeni jadalnej prezentowała się stylowo i spójnie, żaden z tych elementów nie powinien być pominięty w aranżacji.

Bardzo pozytywną tendencją jest coraz częstsze zwracanie uwagi na jakość mebli i dodatków, którymi otaczamy się na co dzień. Można by sądzić, że zachowanie wysokiej estetyki otoczenia to kwestia drugorzędna, ustępująca miejsca funkcjonalności – to aspekty, które powinny być uwzględniane z taką samą uważnością. Wygląd przestrzeni, w której przebywa się na co dzień wpływa na nasze samopoczucie, kreatywność, umiejętność utrzymania skupienia, a także jakość relaksu. Jadalniane stoły nowoczesne do salonu są jednymi z tych elementów wyposażenia, z których korzysta się praktycznie każdego dnia. Warto zatem postawić na produkty wykonane z rzemieślniczą precyzją i kunsztem, które będą ożywiać aranżację wnętrza, funkcjonalnie służąc każdemu z domowników.

Nowoczesne stoły do jadalni – praktyczne i stylowe

W mniejszych mieszkaniach czy domach często nie mamy wystarczająco dużo miejsca, aby stworzyć osobną jadalnię lub po prostu lubimy otwarte przestrzenie, a jednocześnie nadal potrzebujemy miejsca do zjedzenia posiłków. Warto zatem wygospodarować miejsce w swoim salonie lub kuchni, gdzie sprawdzają się nowoczesne stoły do jadalni, który spełni to zadanie. Należy dopasować go do całości wnętrza – stylu, w jakim urządziliśmy naszą przestrzeń. Dzięki temu uzyskamy miejsce, w którym nie tylko miło spędzimy czas podczas wspólnych, rodzinnych posiłków, ale również uzyskamy miejsce, w którym łatwo będzie nam się zrelaksować. Będzie miłe dla oka.

Zdarza się, że stół do jadalni pełni nie tylko funkcję miejsca do spożywania posiłków. Jest miejscem rodzinnych spotkań, czy domowej pracy z laptopem czy przeglądania tabletu. Dzieci odrabiają przy nim lekcje oraz rysują. Może także odgrywać rolę miejsca do pracy, dlatego niezwykle ważne jest, aby zaaranżować całą strefę wokół niego, aby jak najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. W ofercie naszego sklepu internetowego Gie El znajdą Państwo nie tylko stoły do jadalni nowoczesne, ale również pasujące do nich wygodne krzesła tapicerowane lub nowoczesne modele wykonane ze stali. Znajdą u nas Państwo także stylowe oświetlenie w postaci lamp wiszących oraz stołowych, które rozświetlą wnętrza i sprawią, że nabiorą one elegancji. Lampa zawieszona nad stołem w jadalni nie tylko oświetli blat stołu, ale wyróżni go w pomieszczeniu, w którym się znajduje. Podkreśli jego charakter, a także sprawi, że będzie centralnym punktem tego wnętrza. Co ważne designerskie stoły do jadalni Gie El, to produkty zaprojektowane i wykonane w Polsce z troską o jakość oraz zrównoważony proces produkcji. Wybierając Gie El, decydujesz się na świadomy zakup, sięgasz po światowy design i lokalne rzemiosło. Odrzucasz bylejakość i ideę masowej, powtarzalnej produkcji. Dziękujemy, że myślisz świadomie oraz decydujesz się na produkty z duszą. Witaj w świecie Gie El.

Nowoczesne stoły do jadalni