Wazony

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-20 z 32 pozycji

Aktywne filtry

Szklany wazon STALACTITE... Szklany wazon STALACTITE...
Szybki podgląd
Szklany wazon STALACTITE... Szklany wazon STALACTITE...
Szybki podgląd
Szklany wazon STALACTITE... Szklany wazon STALACTITE miodowy AGL0110
Szybki podgląd
Szklany wazon STALACTITE... Szklany wazon STALACTITE...
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN big... Wazon szklany SWAN big miodowy AGL0140 - 2
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN średni... Wazon szklany SWAN średni miodowy AGL0150 - 2
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN small... Wazon szklany SWAN small miodowy AGL0160 - 3
Szybki podgląd
Wazon szklany BEE miodowy... Wazon szklany BEE miodowy AGL0170 - 1
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN big... Wazon szklany SWAN big turkusowy AGL0141 - 5
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN średni... Wazon szklany SWAN średni turkusowy AGL0151 - 2
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN small... Wazon szklany SWAN small turkusowy AGL0161 - 2
Szybki podgląd
Wazon szklany BEE turkusowy... Wazon szklany BEE turkusowy AGL0171 - 1
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN big... Wazon szklany SWAN big oliwkowy AGL0142 - 3
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN średni... Wazon szklany SWAN średni oliwkowy AGL0152 - 3
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN small... Wazon szklany SWAN small oliwkowy AGL0162 - 4
Szybki podgląd
Wazon szklany BEE oliwkowy... Wazon szklany BEE oliwkowy AGL0172 - 1
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN big... Wazon szklany SWAN big szary AGL0143 - 3
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN średni... Wazon szklany SWAN średni szary AGL0153 - 3
Szybki podgląd
Wazon szklany SWAN small... Wazon szklany SWAN small szary AGL0163 - 3
Szybki podgląd
Naczynie szklane GALLON I... Naczynie szklane GALLON I AGL0190
Szybki podgląd
Pokazano 1-20 z 32 pozycji

Jednym z najbardziej uniwersalnych dodatków do aranżacji wnętrz, których używamy w naszych domach są wazony. To w nich możemy trzymać świeże kwiaty czy sezonowe dekoracje. Sprawdzą się praktycznie w każdym wnętrzu domu. Wazon można postawić na komodzie w przedpokoju – gdzie będzie zachwycał nas samych oraz naszych gości. W salonie wazony szklane doskonale zaprezentują się ustawione zarówno na stoliku kawowym, jak i komodzie czy konsoli. Wazony dekoracyjne ustawione na regale czy wiszących półkach mogą być ozdobą samą w sobie. Sprawdzą się także w jadalni – postawione na stole jadalnianym będą cieszyły oko podczas wspólnych posiłków. Mogą być również pomocnym dodatkiem w kuchni – na parapecie doskonale sprawdzą się do trzymania świeżo ściętych ziół lub kwiatów. Niskie wazony dekoracyjne można również wykorzystać w nieoczywisty sposób – w domowym biurze lub pokoju nastolatka posłużą do przechowywania długopisów, kredek czy innych akcesoriów biurowych. Wazony nowoczesne, ustawione na toaletce w sypialni lub blacie w łazience, mogą służyć do przechowywania pędzli do makijażu czy drobnych kosmetyków. Ustawione w wazonach kwiaty i sezonowe dekoracje dodadzą uroku każdemu wnętrzu.

Nasze wazony nowoczesne mogą być doskonałym pomysłem na prezent. Na parapetówkę, dzień mamy czy babci, a może święta? Z pewnością docenią je zarówno miłośnicy dobrego, polskiego designu, jak i ludzie kochający sztukę. Ich organiczne kształty przypadną do gustu miłośnikom natury. W naszej ofercie znajdą Państwo wazony szklane o organicznych formach. Możemy Państwu zaproponować dwie piękne i unikatowe kolekcje – Drop oraz Swan.

Wazony szklane - ozdoba Twojego stołu

Drop to seria nowoczesnych wazonów, których kształt został zainspirowany kroplami deszczu. Szersza, zaokrąglona podstawa wyciągnięta ku górze, zakończona jest cieńszą, wąską szyjką z otworem. Drop dostępny jest w dwóch rozmiarach – standardowym oraz dużym, a także w trzech zjawiskowych, pastelowych kolorach – białym, turkusowym i różowym. Pastelowe kolory pięknie komponują się z jasnymi barwami, dominującymi we wnętrzach. Nowoczesne wazony będą doskonałą dekoracją do każdego pomieszczenia. Postawione na komodzie, stoliku, a nawet parapecie, stają się dekoracją, rzeźbą. Sprawdzą się do prezentowana świeżych kwiatów czy sezonowych dekoracji. Doskonale wyglądają w pojedynkę lub zestawione w grupie kilku sztuk.

Innym modelem wazonów dekoracyjnych dostępnych w naszej ofercie jest seria Swan. W tej kolekcji na szczególną uwagę zasługują formy. Można śmiało powiedzieć, że najpiękniejsza w tym wazonie jest właśnie jego forma. Finezyjnie wygięte, długie szyje przypominają swoim kształtem te łabędzie. Swan doskonale prezentuje się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Ustawiony pojedynczo lub w grupie kilku sztuk może stać się swoistego rodzaju szklaną rzeźbą. Dostępne są w trzech rozmiarach – małym, średnim i dużym oraz pięciu kolorach – klasycznej bieli i czerni oraz turkusie, oliwce i miodzie. Można je ustawić zarówno na konsoli, komodzie czy regale, jak i podłodze. Wszędzie prezentuje się nienagannie.

Nowoczesne wazony dekoracyjne

Szkło, którego używamy do produkcji naszych nowoczesnych wazonów, formowane jest ręcznie przez polskich hutników. Historia polskiego szkła jest bardzo długa i bogata. Jej początki datuje się na przełom XII i XIII wieku, kiedy powstały pierwsze warsztaty i huty szkła. Nasi szklarze korzystają z wiedzy i tradycji szklarskich wielu pokoleń prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Łączą je z nowoczesnymi technologiami produkcji, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować produkty najwyższej jakości. Szkło barwione jest ręcznie, dzięki czemu każdy wazon ma swój niepowtarzalny odcień. Jest jedyny w swoim rodzaju; szkło jest również ręcznie formowane. Oznacza to, że nie ma dwóch identycznych sztuk - każdy wazon ma swój własny, wyjątkowy kształt. Wazony dekoracyjne sygnujemy znakiem Gie El. Wzór ten jest zainspirowany tradycyjnym sposobem lakowania listów. Ten dyskretny detal jest swoistym symbolem unikalności i oryginalności każdej lampy, która przechodzi przez ręce naszych hutników. W każdym egzemplarzu wazonu Gie El, zamknięty jest cały proces projektowy naszych projektantów i praca rzemieślników. Stawiamy na świadomość produktów i ich zrównoważoną produkcję. Produkujemy tylko w Polsce i korzystamy z lokalnych surowców i komponentów. Dbamy o to co polskie, co nasze i tę troskę zamykamy w każdym produkcie, który oddajemy w Państwa ręce.

Nowoczesne wazony, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie, to nie tylko modny dodatek do wnętrza. To swojego rodzaju małe dzieło sztuki szklarskiej, które zostało stworzone z pasją i kunsztem przez prawdziwych profesjonalistów.

Wazony nowoczesne - gie-el.pl