Zegary

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Zegar biurkowy BIRD czarny... Zegar biurkowy BIRD czarny ACL0010
Szybki podgląd
Zegar biurkowy BIRD biały... Zegar biurkowy BIRD biały ACL0011 - 1
Szybki podgląd
Zegar TOWER czarny ACL0020 Zegar TOWER czarny ACL0020
Szybki podgląd

Zegar TOWER czarny ACL0020

Cena 489,00 zł
Zegar TOWER biały ACL0021 Zegar TOWER biały ACL0021
Szybki podgląd

Zegar TOWER biały ACL0021

Cena 489,00 zł
Zegar ścienny ROUND czarny... Zegar ścienny ROUND czarny ACL0030 - 7
Szybki podgląd
Zegar ścienny ROUND biały... Zegar ścienny ROUND biały ACL0031 - 2
Szybki podgląd
Zegar ścienny ROUND I biały... Zegar ścienny ROUND I biały ACL0035 - 1
Szybki podgląd
Zegar ścienny ROUND II... Zegar ścienny ROUND II czarny ACL0034 - 1
Szybki podgląd
Zegar ścienny ROUND I... Zegar ścienny ROUND I rdzawy ACL0033 - 1
Szybki podgląd
Zegar ścienny ROUND II... Zegar ścienny ROUND II...
Szybki podgląd
Zegar stołowy TOWER rdzawy... Zegar stołowy TOWER rdzawy ACL0022 - 1
Szybki podgląd
Zegar biurkowy BIRD rdzawy... Zegar biurkowy BIRD rdzawy ACL0012
Szybki podgląd
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Zegar jest jednym z tych dodatków do naszych domów i mieszkań, które oprócz ładnego wyglądu łączą w sobie również funkcję praktyczną. Jeśli lubimy mieć wszystko pod kontrolą, a mierzenie czasu jest dla nas niezbędne w codziennym funkcjonowaniu – zegar będzie dla nas idealnym dodatkiem. Jest to na tyle uniwersalny dodatek, że sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu naszego domu. Wybierając zegar wiszący do naszych wnętrz, aby dopasować model idealny do naszych potrzeb, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Przede wszystkim trzeba zastanowić się nad jego wielkością – zbyt duży zegar przytłoczy otoczenie, zbyt mały natomiast zgubi się pośród innych ozdób, zdjęć czy plakatów wiszących na ścianie. W naszej ofercie znalazło się miejsce na zegary nowoczesne w kilku wielkościach – dzięki temu każdy znajdzie model pasujący do swoich potrzeb.

Nowoczesne zegary – gustowna ozdoba pokoju

Nowoczesne zegary do salonu, które dostępne są w ofercie Gie El, przypadną do gustu miłośnikom nowoczesnego designu. Zegary Gie El, to coś więcej niż tylko urządzenia wskazujące czas. To designerskie dodatki i piękne elementy wyposażenia wnętrz. W pokoju dziennym zegary najczęściej pełnią funkcję praktycznego dodatku, który zawieszamy na naszych ścianach lub stawiamy na komodzie czy regale. Pozwalają sprawdzić, ile czasu pozostało do emisji najnowszego odcinka naszego ulubionego serialu lub premiery filmu, który chcieliśmy obejrzeć w telewizji. Przyda się także, gdy czekamy na dziecko wracające ze szkoły lub znajomych, z którymi umówiliśmy się na wspólne spędzenie popołudnia lub wieczoru.

Jeśli nie wiemy, który będzie dla nas najlepszy, możemy wykonać prosty i szybki test, który ułatwi wybór odpowiedniego modelu. Wystarczy z kawałka kartonu lub papieru wyciąć koło o średnicy zegara, który nas interesuje. Następnie z pomocą taśmy klejącej delikatnie przykleić kartkę w miejscu, w którym docelowo ma zawisnąć zegar. Pozwoli to zobrazować nam sobie jego wielkość i określić czy będzie pasował do naszego wnętrza. Możemy swój pomysł skonsultować z innymi domownikami, co pozwoli nam na poznanie ich zdania i wybór odpowiedniego modelu zegara. Należy zwrócić uwagę na styl interesującego nas zegara. Dobrze, aby pasował do pozostałych dodatków znajdujących się już w salonie. Dzięki temu nasze wnętrze będzie spójne i harmonijne. Nowoczesne zegary ścienne, które posiadamy w naszej ofercie, są bardzo minimalistyczne w formie, dzięki czemu pasują charakterem do większości wnętrz.

Stylowy zegar do Twojego pokoju

Seria Round składa się ze stalowych, okrągłych zegarów w dwóch wielkościach. W każdym z nich pod wskazówkami zostało wycięte laserowo logo Gie El. Nowoczesne zegary dostępne są w trzech kolorach – klasycznej bieli i czerni, a dla miłośników niebanalnego wzornictwa przygotowaliśmy model pokryty autentyczną rdzą. Rdza pojawiła się na nim w sposób zupełnie naturalny – trzymany na powietrzu zegar podatny na wszystkie warunki atmosferyczne, takie jak słońce i deszcz, wraz z upływem czasu przeistacza się w piękny dodatek do wnętrz. Kontrola tego procesu przypomina hodowlę rośliny w doniczce, która

Nowoczesne zegary - gie-el.pl