Rdza to nowe złoto – projektanci zmieniają rdzę w sztukę za pomocą hipnotyzujących lamp

Awangardowy żyrandol Gie El, który odkrywa nowe granice kreatywności

Kreatywne podejście projektantów to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań i innowacyjnych idei, które wykraczają poza utarte schematy. Gie El, jako awangardowa marka, doskonale reprezentuje tę postawę. Ich flagowy produkt, stworzony przez Marię Rypułę, to rzeźbiarski żyrandol, który nie tylko łamie konwencje, lecz także wzbudza zainteresowanie i porusza serca. Autentyczność jest priorytetem dla marki, a ich twórcze projekty wyróżniają się wykorzystaniem prawdziwego rdzewionego metalu i oddaniem się zasadom Slow Design.

Autentyczność w designie

Według Marii „nie ma miejsca na imitację i udawanie. Chcemy autentyczności”. Podkreśla znaczenie poważnego traktowania designu, bez uciekania się do tanich imitacji lub kiczu. Filozofia ta znajduje odzwierciedlenie w hipnotyzujących żyrandolach.

Sam żyrandol jest oszałamiający, z geometrycznymi trójkątnymi płytkami i hipnotyzującą formą odbijającą światło. To dzieło sztuki, które zachęca widzów do kontemplacji i docenienia piękna prawdziwych przedmiotów w ich naturalnym stanie. Maria Rypuła podkreśla znaczenie poważnego traktowania designu i unikania tanich imitacji. Jej wizją jest tworzenie przedmiotów, które inspirują i wywołują emocje, a żyrandol jest doskonałym przykładem tej filozofii.

Ta kreacja to nie tylko piękno, ale także świadomość ekologiczna, podkreślająca znaczenie zrównoważonego rozwoju i wartość ponownego wykorzystania materiałów.

Podsumowując, żyrandol marki Gie El to niezwykłe dzieło sztuki, które odzwierciedla istotę Slow Design. Jest to doskonały przykład, jak projektanci mogą wykorzystać swoją kreatywność, tworząc coś pięknego i znaczącego, jednocześnie dbając o środowisko.