Meble, lampy czy dodatki do mieszkania?

Designerski sklep internetowy

Gie El

Projektujemy i produkujemy designerskie meble, lampy i akcesoria do wnętrz. Produkty naszej marki inspirowane są naturą, intrygują ciekawą formą i efektownym wykorzystaniem materiałów, takich jak ręcznie formowane szkło, starannie wyselekcjonowane drewno oraz gięta stal.

W ofercie Gie El znajdziesz meble do loftowych sypialni, industrialnych salonów czy funkcjonalnych przestrzeni biurowych. Nasze produkty cechuje dbałość o detale, oryginalna forma i ponadczasowe, polskie wzornictwo.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki Gie El jest łóżko Organique, które zdobyło nagrodę Diament Meblarstwa w kategorii mebli premium. Osiem warstw drewna dębowego uformowanego na kształt fal sprawia, że łóżko jest solidne, a także wygląda delikatnie i lekko.

Lubimy nieszablonowe połączenia i korzystamy z materiałów, które sprawiają, że wnętrze nabiera unikalnego charakteru. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, nasze produkty możemy dostosować do określonych wymagań, zmieniając kolory czy wymiary.

Zabawa formą i nieszablonowe wykorzystanie materiałów to znaki rozpoznawcze naszej marki. Lampy pokryte rdzą, ręcznie formowane, wielobarwne szklane lampy stołowe czy podłogowe lampy z gontów to tylko część naszej szerokiej oferty oświetlenia.

W naszej ofercie znajdziesz meble do sypialni: łóżka do sypialni, stoliki nocne, lampy podłogowe i stołowe. Gie El to także stoliki kawowe, lampy wiszące, krzesła, komody oraz akcesoria takie jak wazony, misy, obrazy czy poduszki dekoracyjne.

Najnowsze wpisy na blogu

Nowoczesny żyrandol kryształowy
Nowoczesny żyrandol kryształowy

Kryształ górski to materiał o wielu twarzach. Występuje w kulturze świata od wieków. Jest kamieniem obecnym w mitach i legendach, pożądany przez poszukiwaczy skarbów, wykorzystywany w starożytnych wierzeniach oraz oczywiście jako element sztuki użytkowej. Od zawsze doceniany jako kamień szlachetny, poddawany obróbce i wykorzystywany w biżuterii. Prawdziwe kryształowe żyrandole to niejednokrotnie dzieła sztuki, będące synonimem […] czytaj dalej

Solidarni z Ukrainą
Solidarni z Ukrainą

Nawiązując do wojny jaką rosja wytoczyła Ukrainie oświadczamy, że zrywamy wszelkie kontakty handlowe z rosją oraz białorusią. Świadomie piszemy nazwy tych krajów z małej litery. Ukraina to mały wielki kraj, który potrzebuje teraz wsparcia na każdej płaszczyźnie. Dlatego też do czasu zakończenia tej bezprawnej napaści nie obsługujemy zamówień z rynków rosyjskiego i białoruskiego. Nie importujemy […] czytaj dalej

Gie El na katowickim wydarzeniu 4 Design Days 2022
Gie El na katowickim wydarzeniu 4 Design Days 2022

czytaj dalej

Gie El na targach Warsaw Home 2021
Gie El na targach Warsaw Home 2021

czytaj dalej